Страхування житла – утримуючи її дешево

Більшість споживачів припускають, що галузь страхування житла приносить величезні прибутки на постійній основі, але це не завжди так. У минулому році галузь зіткнулася £ 2 млрд. гідності претензій з боку страхувальників страхування житла.

З цієї суми, чверть задовольнялися за рахунок клієнтів власні ексцеси політики, кількість страхувальників згодні заплатити перш, ніж інша частина їх вимога оплачується їх страховикові. Це залишило галузі з 1,5 млрд. фунтів стерлінгів, щоб заплатити.

Тим не менш, незважаючи на прогнози, що середня премія буде рости, щоб компенсувати ці втрати там були лише відзначити невелике збільшення досі, значною мірою тому, що ринок залишається настільки конкурентноздатні, що страховики не наважуються піднімати ціни занадто високі для страху втратити бізнес.

Однак, це не може бути завжди так, як страхування в цьому році законопроект стверджує, схоже, скоро бути ще вище. Жахливі повені, які послідували сильних штормах на початку цього літа, за оцінками, забрала близько 2 млрд фунтів на 3 млрд. збитку.

Хоча багато домовласників в постраждалих районах не було кришку на місце – і тому не могли пред’явити претензії – страховики все ще стикаються з іншою здоровенний пакет законопроектів.

Сумний факт в тому, що з кліматом в стані постійної зміни, урод погодних явищ, таких як шторми, смерчі і зливові паводки стають все більш поширеними.

Для тих нещасних, щоб не є політика страхування житла на місці це могло б бути дорогим щонайменше. Дійсно, середній рахунок за флуд ремонт цього літа може впасти в будь-якому місці від £ 10 000 і £ 20 000.

Неминуче, премії буде рости, щоб відобразити це навантаження на витрати страховиків, особливо для страхувальників, що у районах, схильних до повеней. Питання в тому, як ви можете зберегти ваш будинок страхування дешево? Як і всі страхові зводиться до питання оцінки ризику необхідно, щоб ви вдома якомога безпечнішим з точки зору структури і безпеки.

Якщо ви живете в заплаві області це в кінцевому результаті впливає на високу ціну, як ви схильні до підвищеного ризику від повені.

На жаль, ви мало що можете зробити, щоб захистити від суворих погодних умов, крім переконавшись, що ваш готель зберігається доглянутий у разі дах наприклад. Однак ви можете тримати закрити очі на прогнозі погоди для попередження про повені, якщо ви живете у власність побудований на заплаві.

Це не дуже важко придбати мішків з піском і використовувати їх, щоб захистити ваше майно після повені стає сильним можливість. Крім того, ви можете переміщати володінь велику цінність для підлоги наверх або на горищі, щоб уникнути пошкодження водою.

Вода не єдиний спосіб, яким страждають величезний збиток вашому дому. Ви завжди повинні враховувати пожежної безпеки в будинку і встановити хоча б одну пожежну сигналізацію на кожному поверсі і, якщо можливо один з кожних області високого ризику, таких як кухня і коридор.

Це розумно, щоб мати план евакуації на місце у випадку, якщо ви опинилися в пастці зокрема площі будинку або на поверсі нагорі.

У випадку вашого майна пошкодження шторм, повінь або пожежа або навіть пограбований, це гарна ідея, щоб мати фотографії зміст кожного номера зберігається в надійному місці, якщо це можливо з одним родичів або сім’ї.

Нарешті, щоб захистити ваші вміст від крадіжки, не забудьте зберегти вашу власність якомога безпечнішим, встановивши додаткові замки в разі необхідності, охоронного освітлення та сигналізації (це зазвичай допомагає зменшити страхову премію), і ви повинні бути дуже добре підготовлені для «майже “будь-якого повороту подій.