Страхування житла – сховайтеся

Ваші утримання будинку застраховані? Справді? Ви абсолютно впевнені? Якщо ви перебуваєте під застрахованих, з юридичної точки зору, ви не можете також бути застраховані взагалі. Ваш страховик може ну просто згорнути вашим позовом суму, яку ви під-застрахованої, але вони будуть в межах їх прав відмовити у задоволенні вимоги повністю.

Багато людей недооцінюють значення їх особистих речей. Якщо ви йдете через ваш будинок, кімнату за кімнатою, і зробити грубу психічного до відома зміст, ви можете бути дуже здивовані результатом. Не забудьте включити портативні електричні предмети, ювелірні вироби, дизайнерський одяг і картини, і навіть кадри фотографії. Це часто дрібні предмети, які легко вкрадена в “Smash і захопити” типу злому і вони можуть бути дуже предмети, які ви виходите у вашій оцінці.

При розробці премію за вашу політику, страховики використовувати свій поштовий індекс, розмір вашого будинку і претензії історії області. Зміст калькулятори часто доступні в Інтернеті, які корисні у вирішенні питання рівень покриття потрібно. Є кроки, які можна зробити, щоб допомогти скоротити премії і залишатися в безпеці.

На додаток до звичайної системи сигналізації, ви могли б подумати про встановлення рух активованої вогні біля входу у ваш будинок, вони не тільки стримуючим фактором для грабіжника, але вони зручні для власного використання теж. Безпеки внутрішній стороні кришки ящика гарантує, злодій не може отримати доступ, поклавши руку або інструменту через нього, щоб відкрити двері. Установка Всі зовнішні двері з ефективним дію ключем замки та засуви є хорошою ідеєю.

Всередині будинку, цінні речі можна зберігати в безпечному та безпеки арматури може забезпечити будь-які дорогоцінні твори мистецтва. Це гарна ідея, щоб використовувати якийсь маркування або код безпеки і серійних номерів, де це доречно. Фотографії ваших цінностей теж потрібні.

Там дуже широкий спектр стратегій доступні. Більшість стандартних політик сім’я буде охоплювати зміст до £ 75,000. Це нормально для товарів вартістю понад £ 1500, повинні бути перераховані окремо. Вони будуть розглянуті в будинку, але повинні “особистим страхуванням речі”, якщо вони повинні бути застраховані далеко від дому. Можна організувати прикриття для речей вашого потомства, поки вони знаходяться поза домом, поки вони “тимчасово” видалені і, як правило, у вашому домі.

Для тих, хто знаходить їх вміст перевищує £ 75,000, існують спеціалізовані поліси, що покривають “заможних” клієнтів. Діапазон покриття поширюється на другі будинки за кордоном, яка корисна для особистих речей. На цьому типі політики немає потреби перераховувати речі окремо, як і всі вироби покриті.

Можна отримати знижку на страхування, якщо ви охоплювати як ваш зміст додому і візьміть з будівель кришку з тією ж компанією.

Є широкі пропозиції та знижки, з великою кількістю компаній, що борються за ваш бізнес. Пам’ятайте, Вам необхідно застрахувати на повну вартість вашого майна, щоб уникнути ризику позову зменшується або відхилено, поки всі ще отримуєте найкраще співвідношення ціни і якості. Найпростіший спосіб зробити це через он-лайн страхового брокера. Вони будуть в змозі шукати широкий спектр страхових і придумати правильну політику у відповідності зі своїми конкретними потребами. Не кажучи вже про (до 10%) он-лайн знижка.

Залишатися в безпеці.