Страхування житла схильних до повеней властивостей може бути “страхування”

Більше півмільйона будинків в Англії може бути права на страхування житла, якщо не будуть вжиті заходи для їх захисту від повеней, страхової галузі попередив сьогодні. Асоціація британських страховиків (ABI) попереджає, що її члени могли зупинити пропонуючи захист від повеней в стандартну комплектацію всіх вдома страхові поліси, в доповіді, опублікованій через рік після тисяч будинків у місті Халл постраждали від повені.

У доповіді говориться, страховики не могли вчинити, що охоплюють всі будинки, визначених Управлінням охорони навколишнього середовища як на значний ризик повеней, понад 517 тисяч з них, якщо тільки уряд не оголосило про плани для них, щоб бути адекватно захищена.

ABI додав, що без дії уряду і суворе дотримання планування контролю для запобігання нових будинків будується на заплавах, деякі властивості можуть стати «страхуванню, не знаходить збуту і непридатний для житла”. Було також заявлено, що повені в минулому році в Халл і Глостер призвів до 180000 вимог про пошкоджених повінню будинків, підприємств і транспортних засобів, і що її члени розглядаються коштує чотири роки позовів на два місяці.

Більше 17 000 страхувальників були виставлені в тимчасовому житлі і в цілому 3 млрд фунтів була виплачена в претензії.

Статистика щодо деяких осіб, які проживають у постраждалих від повені областях знайдено вісім з 10 думав, що небезпека затоплення збільшується, у той час як три чверті не думаю, що достатньо, що робиться для вирішення цієї проблеми. Поліпшення дренажної розглядається як головний пріоритет для 98% людей, з наступним жорстким плануванням управління для нових будинків. Три чверті люди вірили цільової уряду 3м нових будинків до 2020 року повинна бути знижена, якщо це призведе до більш будинків, схильних до ризику затоплення.

Нік Старлінг, директор Абі загального страхування та охорони здоров’я, сказав: “Ці дані підтверджують наш заклик до довгострокової стратегії боротьби з повенями.

“Зокрема, ми повинні вирішити проблему поверхневого стоку води. Планування на майбутнє необхідно, якщо ми хочемо мінімізувати повторення жахливих повеней у минулому році, і забезпечити, щоб захист від повеней страхування як і раніше широко доступні.”

Представник громади уряду і місцеві урядові відомства сказав: “Якщо поради правильно використовувати нові жорсткі правила планування ми ввели в дію для захисту нових будинків проти ризику повеней, яка включає в себе консалтингові агентства з навколишнього середовища, це буде гарантувати, що всі будинки знаходяться в безпеці від повеней і стійке майбутнє – ефективний відвід поверхневих вод та захисту від повеней також має бути частиною нової інфраструктури житло ».

ABI (Асоціація британських страховиків) представляє колективні інтереси страхової галузі Великобританії. Асоціація виступає з питань, що становлять взаємний інтерес; допомагає інформувати і взяти участь у дискусіях з питань державної політики, а також виступає в якості захисника інтересів високі стандарти обслуговування клієнтів в страховій галузі.

Асоціація налічує близько 400 компаній у членстві. Між ними, вони забезпечують 94% вітчизняних страхових послуг продається у Великобританії. Компанії ABI членів становлять майже 20 відсотків від інвестицій на фондовому ринку Лондона.

Політика роботи Абі організована навколо чотирьох основних відомств: Загальне страхування; життя та пенсійного страхування; фінансового регулювання і оподаткування та інвестицій Affairs.In того, ABI має експертних досліджень і статистики, і являє собою страхової галузі для зовнішніх аудиторій через своє ЗМІ та політичних справ і європейської і міжнародної команди.

ABI організовує велику кількість конференцій, семінарів та інших заходів для страхової галузі. Він також публікує наукові доповіді і програмних документів.