Страхування житла стверджує, ймовірно, зросте з заборони на куріння

Страхові компанії готуються до можливих підвищенням вимог страхування житла, після заборони на куріння 1 липня. З людьми заборонили куріння в громадських місцях, страхові компанії прогнозують збільшення числа людей, що палять в будинку, тим самим збільшуючи ризик пожеж в будинках і страхування.

Відповідно до недавнього дослідження фінансових послуг, Abbey, 425000 пожежі почалися в будинках щороку від куріння матеріали, заподіяння шкоди коштує в середньому £ 25500. Крім того, Міністерство у справах громад і місцевого самоврядування (DCLG) оголошення в січні цього року показали, що куріння було основною причиною пожежі смертей, пов’язаних в будинку. Майже третина всіх сімей мають курець проживання в них, в середньому 132 смертей і травм 1600, викликаних випадковим пожеж в будинках, пов’язаних з курінням матеріалів. Пряма лінія Головна Страхування опитування також показують, що після заборони, ще 16 мільйонів сигарет тепер можна курити в приміщенні щотижня, в результаті чого можливе збільшення від 60 до 100, пов’язаних з курінням пожежі на тиждень. Для курців, це робить незручним читання, але вона також може мати наслідки для вашого будинку страхування.

Залежно від того, де ви живете, ви, можливо, вже є деякі побоювання з приводу ваших майбутніх страхових премій будинку, особливо, якщо ви постраждали від недавньої повені по всій Великобританії. Якщо претензій також зростати через пов’язаних з курінням пожеж будинку, ви можете бути стурбовані тим, що вартість вашого будинку страхування буде рости. На щастя, однак, премії Страхування житла в даний час дуже сприятливий, з індексом середнього цитує премій на страхування домашнього майна знизилася на 3,22% в річному численні. Будівлі страхового покриття (як домовласник, то вам потрібно як будівництво і зміст страхування), також конкурентоспроможні ціни з середніми премій знизився на 0,20% в річному численні.

Те, що ви повинні переконатися, однак, є те, що ви адекватно покриті за ці потенційно підвищеного ризику. Особливо, якщо ви палите або жити з курцем, ви повинні переконатися, що ваша існуюча політика охоплює вас в разі пожежі, більше того, те ж саме, якщо ви живете в схильних до повеней області. Розуміння ризиків ви піддаєтеся впливу і регулярно перевіряти ваш страховий поліс, дасть вам безпеку і душевний спокій. Він також може бути варто скористатися цією можливістю, щоб дослідити доступні пропозиції страхування житла – з такими хорошими угод в даний час на ринку, там ніколи не було кращого часу, щоб знайти правильну політику для ваших індивідуальних потреб.

Якщо ви або інші будуть курити у вашому домі, ви також можете взяти на борт деякі розумні обережності поради. Наступне керівництво DCLG, наприклад, могло б запобігти пожежі в вашому домі:

* Будьте особливо обережні, коли ви втомилися, приймаючи будь-якої наркотики або вживали алкоголь.
* Ніколи не паліть у ліжку – якщо вам потрібно лягти, чи не загоряються. Ви можете задрімати і встановити ліжко у вогні.
* Ніколи не залишайте запалених цигарок, сигари або трубки без нагляду – вони можуть легко переважить, як вони згорають.
* Купуйте дитини стійкістю запальнички і сірникові коробки – щороку вмирають діти, починаючи з пожежами сірники і запальнички. Зберігайте ці де діти не можуть до них дістатися.
* Використовуйте відповідний, важкі попільнички, які не можуть легко перекинутися і зроблений з матеріалу, який не буде горіти. Переконайтеся, що ваша сигарета не всі ще горить, коли ви закінчите – загасити, право.
* Натисніть ваші попіл у попільничку, ніколи сміттєву корзину, містять інші сміттям – і не дозволяйте золи або недопалки накопичуватися в попільничку.
* Встановити і підтримувати пожежна сигналізація – коли починається пожежа, у вас є тільки кілька хвилин, щоб втекти. Робоча пожежна сигналізація може купити ваш дорогоцінний час, щоб вийти, тримайтеся подалі і набрати 999. Ви можете отримати основні пожежна сигналізація за тією ж ціною, як пачка сигарет. Краще досі є пожежна сигналізація з збільшеним терміном служби або живиться від мережі.

І, звичайно, якщо ви курець страждає від наслідків заборони на куріння, можливо, зараз саме час, щоб зціпити зуби і здаватися. Зрештою, він може не тільки заощадити домашнього страхового відшкодування, а й матиме досить приємний вплив на ціну вашого страхування життя і, звичайно, якість вашого життя в цілому.