Страхування житла – сезонний претензій

Коли ви думаєте про це, очевидно, що, коли справа доходить до крадіжки зі зломом, бувають випадки, коли злодій думає ваш охоронець вниз. Літній відпочинок, коли ви можете бути далеко, і вони можуть мати неквапливий погляд через ваші речі є свій час. Літні вечори, коли сім’я може бути близько барбекю – це просто час, щоб поміститися у вашому будинку теж.

Інший піковий час, в якому це не тільки крадіжки, які викликають проблеми, але претензій від інших шкоди вашому майну, ймовірно, станеться це ніч багаття. Майже 3000000 хочете розмістити свою власну партію багаття у себе вдома і, якщо останні роки, чогось коштує, то це призведе до великого числа вимог про відшкодування шкоди, чи є це людям або майну. Вони будуть викликані феєрверк збитися з шляху і середня вартість кожної конкретної претензії більш ніж на 300 фунтів.

Я далекий від того, щоб зіпсувати задоволення від вечора, але ви впевнені, що ви страхове покриття на місці, і ви насправді знаєте, що ви покриті за? Ви повинні перевірити також, чи дійсно у вас є прикриття для особистих претензій відповідальності, як, за законом, ви могли б нести відповідальність, якщо сусід або відвідувача страждає травми або пошкодження нічого належного їм. Для сім’ї і друзів типу багаття партії, де немає ніякого заряду зробив для прийому звичайної побутової політики має бути все на захист потрібно, але перевіримо. Якщо ви берете участь у будь захід по збору коштів Ви повинні переконатися, що є страхування для компенсації за позовами про відшкодування збитку. Основні претензії є такі речі, як розбиті стекла, пошкодження черепиці та паркани і, можливо, зруйнував теплицях.

Якщо ви вирішите, що організована багаття може бути більш простий варіант, не забувайте, що, під покровом темряви при звуці феєрверки і ракети йдуть скрізь, злодій має ідеальну можливість увірватися у ваш будинок. Автомобілі уразливі теж, так що проявляти особливу обережність, щоб переконатися, що вони замкнені.

Ви можете зробити свій будинок більш жив, в будь-який час року, залишивши світло після настання темряви. Програвання радіо десь це хороша ідея, теж як і закриття дверей гаража, навіть якщо ви просто колючий за півлітра молока. Якщо ви їдете, дістати сусіда збирати свій пост і скасувати будь-які поставки молока.

Навряд чи крадіжок запланованих і більшість злодіїв просто спонтанних моментів опортуністів. Переконайтеся, що дорогі Привіт-Fi обладнання та телевізори не на повне шоу, у всіх на виду. Сигнальні ознаки, що деякі у кого просто вискочив включають відкриті двері гаража або вікна, так що навіть якщо ви тільки протягом десяти хвилин або близько того, чи були просто піти до сусідів для кави, переконайтеся, що ви надійно замкнути. Віконні замки і охоронна сигналізація буде виступати в якості стримуючого фактора.

Основним страховиком говорять нам, що, наскільки зломом пунктів формули, 5 листопада – і в день або близько того обидві сторони – це найгірший час року. Здається, що претензії потім зросли на 25 відсотків порівняно з іншими днів.