Страхування житла. попередження повеней

Королівський інститут дипломованих оцінювачів попереджає, що якщо ви не можете отримати страховку для вашого будинку, ви у великій біді. Іпотечні кредитори перестають видавати кредити на будинки, які є страховими випадками, і в результаті його вартість може впасти до 80%.

Це високий ризик повені, яка, швидше за все, щоб зробити ваш будинок страхуванню. За даними недавнього опитування, 6500000 будинках вже в небезпеці від повені яких 1500000 знаходяться в районах підвищеного ризику. Уряд завершив захисту від повеней у багатьох таких областях, і захист для подальшого 80000 будинків обумовлений в цьому році. Але проблеми були висловлені також про подальші 120000 нових будинків заплановано на шлюзі Темзи, які потенційно є у високій “групи ризику” зоні. Проте багато райони як і раніше уразливі. І якщо глобальне потепління продовжиться, до 2030 року, 1500000 ризику може зрости 3500000. Ще в 2003 році Асоціація британських страховиків (ABI) узгоджені принципи, які скоїли Великобританії страховики пропонують будинки і зміст страхування на нерухомість в районах, які оцінюються як в підтоплюються раз на сімдесят п’ять років і більше. Вершник було те, що захисту від повеней повинні були бути вже на місці або буде завершений до кінця 2007 року.

Департамент навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства (DEFRA) несе відповідальність за розробку і підтримку цих захисту від повеней, але в межах страхової галузі є загальне занепокоєння, що недостатній прогрес. У результаті страховики попередила уряд, що може бути широко виведення страхового покриття, якщо прогрес активізували.

У той же час, в тих районах, яким загрожують паводкові води могли знайти їх страхові внески ростуть. У той час як страхові компанії погодилися надати страхове покриття, їх зобов’язання було, щоб просто підтримувати премій в «розумних» рівнів. Але не було ніякого визначення того, що “розумна” засобами. У результаті збільшення страхових внесків у розмірі 60% були спільними з до 400% збільшення поганих районах. У крихітному ряді випадків кришка була знята в цілому, в основному в областях, де країна DEFRA вважає вартість захисту кластера з декількох будинків нерентабельним.

Екологи попереджають, що якщо DEFRA не отримує її на ковзани, у Великобританії з поточного рахунку за збитки від повені може вирости з 950 млн фунтів стерлінгів на рік, до £ 3,2 млрд. доларів. Зрештою, середня страхова претензія для побутових збиток від повені становить £ 30 000 – це навіть вище, ніж збитки від пожежі. І локалізованих подій, як у 2004 році повені в Boscastle, Корнуолл, може коштувати страховикам більше 15 млн. фунтів стерлінгів.

Якщо ви сумніваєтеся чи ваш будинок або пропонованого будинку, знаходиться в зоні ризику повені, ви повинні відвідати www.environment-agency.gov.uk. Це веб-сайт DEFRA, де Ви зможете дізнатися, вони думають, що ваш будинок знаходиться під загрозою затоплення. Їх карти були спочатку розроблені для цілей планування і надавати інформацію про пост-коду основі.

У той час багато страховиків використовувати інформацію DEFRA, інші подобаються більше, ніж, мають свої власні карти повені. Ці оцінки будинку індивідуально, а не області поштовий індекс. Це означає, що якщо ваш існуючий страховика збільшує премію за ризик повеней і використовує інформацію DEFRA, ви все одно зможете отримати дешевший тариф від страховика, використовуючи його власні дані повені, якщо його даних визначає, що ваше майно не входить до «групи ризику “зони.

ABI нещодавно додав до тиску на DEFRA з метою прискорення будівництва та модернізації захисту від повеней. Він попередив, що якщо уряд не збільшує свої витрати на оборону повеней, страхова галузь не може продовжувати свою прихильність принципам 2003.

Це був би поганою новиною для багатьох домовласників.