Страхування житла – перевірити кришку

“Високий сезон” для претензій на домашніх страхових полісів протягом літа-часу. Той факт, що діти знаходяться в будинку для довгих літніх канікул і довгі дні означають, що будинок і сад, швидше за все, страждають зносу і непарні аварії. Це приємно бачити, що діти грали в м’яч ігри, лазіння по деревах і взагалі метаються зі своїми друзями, але коли дорого склінням консерваторії ще раз страждає від крикет м’яч, ви можете довго протягом дня вони повертаються до школи. Вологі дні не дуже набагато краще. Якщо це ваша черга, щоб їхні друзі навколо, крах з вітальні може означати що завгодно – від розбитої вази до розбитого телевізора або гірше.

Різдво має прийти друге місце. Якщо у вас є приплив відвідувачів все збирається працюють на повну потужність. Камінами може виглядати привабливим, але іскри на новому килимі, здається, неминуче. Може бути, не так погано, як пролиті напої прямо в середині нового килима або люкс. Ближнього світла або кімнату, освітлену тільки вогнями ялинка може виглядати романтично, поки хтось не падає на різдвяні подарунки або новий скутер трохи Фредді. Дід Мороз є багато, щоб відповісти.

Але не хвилюйтеся, ви застраховані на всі ці події. Або ви? Деякі бюджетної політики не дешево, як здається, так як вони насправді не покриває випадкове пошкодження. Так що якщо ви привітали себе на тому, щоб вартість страхування житла до кінця, може бути, ви повинні були взяти більшої уваги, фактичний зміст політики.

Якщо ви виявите, що у вас немає кришки для нещасних випадків, це досить просто, щоб додати це як ваш зміст і страхування будівлі. Різниця між цими головоломками політики деяких людей, але в основному ваші Обкладинка все, що ви взяли б із вами, якщо ви переїхали додому і будівель кришка закриває те, що залишилося позаду.

Якщо у вас є ремонтні роботи зробили на вашому зимовому саду – можливо, що ремонт пошкоджень, які надмірно енергійних дітей нанесеного – тоді це будуть перебувати під вашої страхової будівель. Якщо ви проводили ремонтні роботи на ту ж структуру і впав зі сходів, в результаті чого травми, то це буде розглядатися як нещасний випадок і дана формула буде через кришку випадково, якщо у вас є це.

Коли справа доходить до кришки змісту, як ми вже говорили, це включає в себе речі, які ви взяли б з вами, якщо ви переїхали додому. Ви повинні знайти вашу політику і перевірте поточну кришку означає у вас є страховка на місці на випадок заподіяння шкоди і що робиться посилання на те, як компанії впоратися знос питань. Вам необхідно уважно прочитати дрібний шрифт, щоб дізнатися, де ви стоїте.

Не відчувайте себе занадто багато лояльність до вашої поточної страховика. Це гарна ідея, щоб перевірити, що ви отримуєте краще покриття і співвідношення ціни і кожен рік на час відновлення. Є деякі дійсно гарні і дуже всеосяжної політики навколо пропонує відмінне співвідношення. Ви можете думати, що ви дуже зайняті, щоб зробити порівняння, але якщо ви йдете в Інтернеті і знайти незалежний брокер, вони будуть робити це за вас, і ви отримаєте найкращий вибір політики в найкоротші терміни.