Страхування житла не вистачає – вважають медичні та домашніх тварин теж

Ви можете придбати страховку від страховика, компанія, яка продає страхування, практично для будь-яких мислимих ризику. Найпопулярніший застрахованих ризиків є: страхування житла – для захисту від ризику повені, пожежі, крадіжки або окупанта травми; страхування автомобіля – для хеджування ризику нещасних випадків, крадіжки або травми, і, медичного страхування – допомогти захистити здоров’я вас і вашої родини в період медичної допомоги.

Страхування є однією з форм управління ризиками в першу чергу використовуються для хеджування від ризику втрати контингенту. Страхова визначається як передача фінансових ризиків можливих втрат від однієї стороні (страхувальникові) на інший (страховика), в обмін на премію.

Інші форми більш екзотичні страхування включають страхування здоров’я вашого вихованця, страхування для отримання прибутку від окремих частин тіла, як ноги танцюриста, або страхування безцінний твір мистецтва. Ви можете також розглянути страхового бізнесу, і застрахувати багато і суттєві ризики, пов’язані з власним бізнесом.

Страхові компанії роблять гроші, продаючи великі обсяги політику або плани, а також поширення ризик втрат через великий сегмент застрахованих групи. У теорії, страхова компанія повинна продати достатню страхування за ціною, яка дозволяє врахувати надходять, інвестували протягом довгого часу, щоб покрити збитки, понесені Страхувальником групи. Це важливо для вас, тому що сума вашого страхового внеску вносить свій внесок у загальний пул, чи дійсно ви коли-небудь знадобиться страхування. Однак, на мою думку шанобливо ви завжди повинні страхування, ви ніколи не можете використовувати його, але ви завжди це потрібно.

У випадку, наприклад, будинки пожежа, щомісячний страховий внесок заплатив за страхування житла (і, зокрема страхування від пожежі) стає несуттєвим для покриття витрат на покупку нового будинку. Це не займе багато уяви, щоб уявити собі спустошення ваші фінанси, сім’я, і ​​психічне здоров’я, якщо ви були випробовувати катастрофічна пожежа дому і не мають адекватного страхування. Ви можете повністю пом’якшити цю руйнівних втрат за ціною порівняно невелику щомісячну премію. На мій погляд, не маючи достатнього страхового будинки буквально грають з вогнем. Якщо ви ніколи не використовують страхування вважали хорошою ознакою, тому що, це означає, що ваш будинок не згорів, і ви змогли допомогти фінансами через премій пул фінансових ресурсів, які допомагають родині, хто, може бути, будинки горіла вниз.

Медичний страховий поліс, для більшості людей, в рівній мірі або навіть більш важливим. Популярних і важливих пов’язаних вид страхування є страхування на випадок інвалідності. В разі проблем зі здоров’ям, які мають належного страхування для покриття лікарняних витрат, витрат на ліки, та інших пов’язаних медичних витрат є обов’язковим. При відсутності хорошого медичного страхування ви на непотрібний ризик. Якщо в результаті одного і того ж захворювання, ви не в змозі працювати для будь-якого значного періоду часу, страхування на випадок інвалідності грає найважливішу роль у забезпеченні фінансових потреб Вас і Вашої родини.

Будь ласка, зверніть увагу страхуванню при установці фінансові пріоритети, і розслабитися, знаючи, що ви є частиною спільноти однодумців осіб, які захищають від несподіваних втрат.