Страхування житла має стати пріоритетом для студентів

Студенти не повинні піддаватися спокусі заощадити, економія на страхуванні свого майна. Середній студент володіє близько £ 3000 коштує власність. Чверть студентів, що проживають в залах буде пограбований, більшість крадіжок відбувається в перші тижні терміну, коли найпростіше для сторонніх, щоб блукати без відповіді. Злодії їх стежити за цінні, портативних пристроїв, таких як ноутбуки і портативні музичні плеєри.

Ваші батьки страхування домашнього майна має право продовжити для захисту ваших речей в університеті, але це часто обмежується елементи зберігаються у вашій зачиненій кімнаті.

Це часто робить краще сенс організувати свій власний страхування, і багато компаній та банки спеціалізуються на наданні страхових студента володінь.

Придивіться до цін

Зробіть своє дослідження в Інтернеті або по телефону, щоб зібрати кілька цитат і деталі того, що кожна політика, і не буде, кірки. Багато страховиків пропонують знижки, якщо ви придбати поліс онлайн.

Найдешевша цитата не обов’язково кращий – читайте документацію з політики ретельно, і звернути особливу увагу на наступне:

Надлишок. Майже всі політики мають надлишок. Це сума, до позовів, які вам доведеться платити собі. Висока надлишок буде зменшити свої премії, але може означати, що ви не будете мати достатньо грошей, щоб замінити ваші речі, якщо ви повинні подати позов.
Ліміт на одного пункту. Це максимальне значення одного елемента може бути варто. Все, що варто більше цієї суми не буде розглядатися, якщо ви не оголосити його окремо і платити додатково. Зверніть увагу, що комплекти або зборів, такі як компакт-диски, вважаються як один елемент.
In-room/out-of-room кришку. Якщо ваше майно не в вашому номері, вони не можуть бути покриті. Це означає, що ви, можливо, доведеться платити додатково, щоб покрити портативного комп’ютера, якщо це не у вашому номері або звичайні адреси.
Невимушені запису. Деякі політики не платитимуть за претензії, якщо злодій не змушував вхід у вашій кімнаті або будівлі. Якщо ви живете в залі, або навіть незалежні розкопки студентом, важко бути впевнений, що всі замки дверей весь час. Подивіться на політику, яка охоплюватиме невимушених запису.
Свято кришку. З’ясуйте, чи є речі залишив у шафці або багажника в університеті під час канікул будуть охоплені.
Велосипед, музичні інструменти і т.д. Дорогі речі, як ці, як правило, залучають додаткову премію. Якщо ти щасливий їздити на дешевих, вживаних велосипеді, то він не може бути коштує додаткових витрат, щоб приховати це.
Інше додаткове обладнання. Деякі політики студенту платять основної суми, якщо батько, який надає вам фінансову підтримку вмирає, або якщо у вас є відмовитися від свого курсу через хворобу. Ви не зобов’язані приймати ці доповнення, тому переконайтеся, що такі доповнення коштує додаткових витрат.

Ви повинні розраховувати на оплату від £ 20 і £ 50 за основну кришку за £ 3000 володінь.

Премії буде залежати від типу житла ви живете, і де ви живете. Гуртожитки, як правило, дешевше, ніж розкопки, і великі міста, як правило, дорожче, ніж невеликі міста.