Страхування житла захисту вашого найбільшим активом

Страхування житла є обов’язковим, якщо у вас є свій будинок, але те, що вам потрібно знати до покупки страховки? Деякі з найбільш важливих факторів є: відновна вартість вашого будинку, “ризик” рейтинг, чи дійсно ви розташовані в заплаві і види знижок ви можете мати право.

Ваш будинок повинен бути застрахований на суму відновної вартості, але як ви знаєте, що ця сума? Будівельник повинен бути в змозі допомогти вам. За невелику плату, вони можуть пройти в будинок і дати оцінку. Переконайтеся, що забудовник бере до уваги будь спеціальні молдинги, лікування штукатурка стін, кам’яні роботи для камінів, і т.д., коли він робить остаточну оцінку. В іншому випадку, витрати будуть ставитися з використанням сучасного, дешева альтернатива.

Ваша страхова премія заснована на «факторів ризику», які включають такі речі, як ваше заняття, вартість будівництва в цьому районі, де знаходиться ваш будинок, що у вас є, і як ви живете. У вас є сімейна собака? Яка порода це таке? Чи існує у вашій хаті є басейн? У вас є батут або гарячій ванні? Ваш будинок знаходиться в зоні шторму або великою площею злочин? Деякі матеріали можуть зменшити свої премії, такі як камінь або цеглу в районах з високою шторм, але вартість цих матеріалів безпосередньо вплинути на вашу премію, так як ваша страхова буде використовуватися, щоб відновити ваш будинок у разі виникнення претензії. Всі ці фактори враховуються при визначенні вашої премії.

Ваш основний страховий поліс будинку не обов’язково будуть охоплювати всі претензії ситуаціях. Наприклад, якщо ви живете в заплаві, то вам потрібно додаткове політики для покриття повені, тому що більшість домашніх страхових полісів не покривають повені. Іншим прикладом може бути додатковим політики, необхідної для землетрусів у Каліфорнії й урагани у Флориді (хоча більшість політиків у Флориді містити окрему вершника для ураганів на більш високу франшизу).

Багато страхових поліси будинку пропонують знижки до премії за різні оновлення будинку. Наприклад, в районах, схильних бурі, знижки пропонуються для буря віконниці, посилюючи вашу дах або інші поліпшення для вашого будинку, щоб допомогти протистояти збитку, нанесеного ураганом. Знижки також пропонуються для систем охоронної сигналізації, детектори диму, і установки ригелів. Великі знижки пропонуються для моніторингу систем пожежогасіння, пожежної сигналізації, охоронної і систем. Деякі держави навіть пропонують знижки для громадян у віці старше 55 років і для страхувальників, які залишилися лояльними принаймні 6 років. Будьте обережні, тому що розмір знижки не може бути достатньо, щоб компенсувати більш високу ціну, з іншою компанією.

Переконайтеся, що, коли прийде час, щоб купити новий будинок, який ви вважаєте, вартість страхування житла. Магазин навколо і порівняти ціни. Крім того, перевірити компанії, які ви збираєтеся використовувати. Визначити час, що компанія приймає для оплати претензій і загальну стабільність компанії. Немає Ціна зі знижкою не є угодою, якщо компанія не є достатньо стабільним для оплати претензій. Зробіть свою домашню роботу, і ви можете отримати дуже доступний будинок страхування.