Страхування житла в Ірландії – що зменшить ваші витрати

Воно не може бути юридична вимога (за винятком деяких, пов’язаних з іпотекою випадків) і часто нехтують ірландських домовласників, але страхування Вашого будинку від пошкодження в результаті пожежі, крадіжки та інші лиха також важливо, як страхування Вашого автомобіля, можливо, навіть більшою мірою. Зрештою, якщо щось страшне відбувається з вашим автомобілем, ви все ще будете мати будинок, щоб спати Але, якщо відбувається щось жахливе у вашому будинку, і у вас немає домашнього страхування, ви можете буквально в кінцевому підсумку спати у вашому автомобілі!

Однак ті, хто дійсно виймають страховий поліс на їх будинку зробити (найчастіше досить дорогим) помилку, щоб дотримуватися того ж самого постачальника страхування протягом багатьох років, або, можливо, до кінця свого життя. Вони вважають, що це занадто багато клопоту, щоб перейти до іншої компанії, і вони, ймовірно, не піде на користь багато, роблячи так чи інакше. Але ніщо не може бути далі від істини! Враховуючи постійно зростаючий рівень конкуренції на ірландському ринку страхування, є постійний тиск на існуючі компанії, щоб змусити їх ціни вниз, як новачки часто підрізати їх, щоб отримати конкурентну перевагу з самого початку.

Саме тому, навіть якщо ви не перший раз покупець, він часто платить, щоб перевірити, на регулярній основі, що ви отримуєте найкраще справу ви можливо. Це тим більше важливо, якщо ви недавно переїхали будинку або купили другий дім. Крім того, кількість це коштуватиме заново будувати свій будинок після пожежі або іншого стихійного лиха, можливо, значно знизився останнім часом, особливо з крахом в будівельному секторі економіки Ірландії. Це може означати, що ви платите занадто багато для вашої поточної політики, а ваша страхова компанія буде стягувати з вас, грунтуючись на тому, що це варто було б заново будувати кілька років тому (але, якщо ви насправді зробити заявку, ви б тільки отримати суму грошей це буде коштувати заново будувати зараз, а).

Іншим фактором, що впливає на витрати, скільки ви оцінили вміст вашого будинку буде коштувати, щоб замінити, якщо знищені або вкрадені. Якщо ви переоцінили своє значення, знову ж таки, ваша страхова компанія буде стягувати плату на основі цієї оцінки, але буде платити тільки те, що вони насправді коштують, коли ви йдете, щоб замінити їх. (Іншими словами, ви заплатили б, щоб забезпечити значення, яке насправді не існує, і що ви ніколи не можете скористатися, якщо ви зробите претензії. Єдиним бенефіціаром є банківський рахунок вашої страхової компанії!)

Ще більше чинників, які можуть потенційно знизити вартість вашої політики, якщо в будинку вже більше 10 років, або якщо ви (або хтось, хто живе в будинку з вами) в даний час більше 50 років, або у себе вдома протягом дня. Крім того, встановлення охоронної сигналізації і диму володіє вниз вплив на рівень витрат, як житиме в області спостереження за оточенням. І, в той час як ви на нього, подивитися, якщо ви можете взяти ваш автомобіль страхового поліса з тією ж компанією, так як більшість буде дає додаткові знижки, якщо у вас є кілька політик з ними. (Тим не менш, ви не повинні робити цього, якщо зниження ваших витрат страхування автомобіля не робить його вартим. Там немає сенсу передачі страхування вашого автомобіля, щоб заощадити на страхування житла, якщо вартість вашого автомобіля насправді піднімається в процесі!)

Звичайно, є деякі речі, які можуть фактично збільшити вартість Вашої страховки і, вірите чи ні, це не завжди погано. Наприклад, якщо ви придбали нові цінні предмети, такі як обручка або інші ювелірні вироби, то кількість вмісту вашого будинку застраховані бо якби вони були знищені або вкрадені не може бути достатньою для покриття витрат на ці додаткові елементи. У такому випадку, це коштує підвищення рівня кришки у вас є. Те ж стосується й інших цінних речей, як дорогі картини, або що нові плоским екраном ви отримали на Різдво. (Звичайно, справедливо зворотне теж: якщо ви позбулися ряду цінних речей, то вміст вашого будинку не буде коштувати стільки, щоб замінити, так що ви повинні реально зменшити суму страхового вас є (і, отже , суму, яку вона коштує вам), щоб компенсувати це.)

Крім того, якщо ви додали прибудову до будинку, або, можливо перетворити горище в спальню або кабінет, то кількість це коштуватиме заново будувати ваш будинок, щоб так воно і є зараз, якщо він був зруйнований в якийсь момент в майбутньому, можливо, значно збільшилася, але в даний час страховий поліс у вас можуть не окупитися достатньо грошей, щоб зробити це. Так що, знову ж, у сценарії, як це, насправді коштує збільшення кількості страхових у вас є.

В принципі, всі обставини змінимо на регулярній основі, так, принаймні, робить щорічний огляд ваших потреб у відношенні страхування житла допоможе Вам заощадити досить багато грошей, як у короткостроковій і довгостроковій перспективі. Як буде ходити по магазинах навколо, щоб просто скористатися конкурентний тиск на страхові компанії: У вартість основних порівняльного дослідження ринку в 2008 році, фінансовий регулятор знайшов різницю в розмірі до 221% в котирувань на точно такий же клієнта в точно такий же обставин.