Страхування житла втечу води претензій.

На нещодавній зустрічі з одним з наших бізнес-менеджерів з Halifax Bank, я дізнався, що сума претензій переживає для випуску води потроїлася в останні роки, що призвело до зростання цін страхування житла по всіх напрямах.

Галіфаксу зазначили, що всі страхові компанії платили мільйони в претензії за останні роки для випуску води. Це були тільки 5 років тому, що претензії Втеча води нечувано, майже не існує.

Я довго думав про те, чому це могло б мати місце, і на основі мого досвіду я вирішив на наступному теорії.

При цитуванні моїх клієнтів на їхні нові страхові поліси додому, я повинен уточнити, скільки років Претензій зі знижкою не стосується. Багато клієнтів заявили “Втеча з води” стверджує, що мені в останні 5 років. Зазвичай значення вимоги є досить істотним. Коли вода пошкоджені стелі, килими та підлогові покриття, багато чого має бути замінено використанням кваліфікованих ремісників, а також номери постраждали перезаснування прикрашені (найчастіше претензії на першому поверсі будівлі потребують ремонту і першого і цокольного поверхів).

У всякому разі, коли його запитали, що викликало цей збиток – ось він – відповідь. “Випливають радіатора”. У той час, коли страховики часто на споживача на основі телевізійних програм для відмови в претензії, які більшу частину часу повинні бути виконані – ось вони в страховій галузі додому тільки виписуючи чеки, і лежачи в той час як клієнти зірвати їх.

Зірвати їх? Та, яка витікає радіаторів, безумовно, є знос 99% часу? Знос не поширюється на контракти Головна Страхування. Радіатори капати витоку протягом часу – так з чого тисячі фунтів суму збитку взялося? Чи були вони ігноруючи вологий ділянку коричневого об’єднання в нижній частині радіатора труби за останні 12 місяців?

У той час як частина мене, згоден, що якщо клієнти можуть отримати страховий поліс, щоб заплатити – чому ні? Хороший для них – більшість з дому Страхування покупки громадськості не претендую на знос, але страждають похід страхових премій за всіма напрямками, що врівноважують його.

Моя думка може здатися дещо короткозорий – є величезна сіра зона називається “непрямий збиток”. Це відноситься до наслідки проблеми для заявляється але не елемент, який її викликав. Таким чином, страховики будуть піклуватися про все, крім заміні радіатора. Якщо чесно, я все ще є проблеми з цим. Претензії величезні – і це багато в чому у випадку нещільного радіатори ігноруються власник будинку протягом такого довгого часу.

Я працював у страховий сектор будинку протягом багатьох років, і я можу бачити Мільйони це коштує галузі – факт. Як саме це відбувається, і знос & Tear позицію з радіаторами? – Сіра область.

Якщо я не “дістати” в повному обсязі, як ми можемо очікувати, що наші клієнти і ще більш тривожна – андеррайтери?

Якщо цій статті були названі – Втеча з води? – Ні, якщо ти зробив щось про це раніше!