Страхування житла-включень і виключень

«Ваш дім» є найбільш цінним володінням у вас є, не тільки в плані грошей, а й тому, що кокони вас і вашу сім’ю від зовнішнього світу. Хіба ви не хочете, щоб місце, яке притулків вас і вашої родини повинні бути захищені добре?

Тут ми говоримо не тільки про використання вигляду системи безпеки або наймати охоронців, щоб думати, що ваш будинок захищений повністю від загроз, але фінансовий захист від непередбачених ризиків. Страхування житла може бути досить всеосяжний варіант для покриття вашого будинку (споруди) і його вміст від різних загроз, як вогонь і його небезпеки, стихійних лих і кілька антропогенними катастрофами, а також. Зміст вашого будинку також може бути застрахований від крадіжки зі зломом і злодійство, або механічного пошкодження.

Є речі, які політики Головна страховка покриває, а інші, що це не так.

речі покриті:

* Вогонь і супутні ризики – захищає вас від вогню і пов’язаних з ним небезпек, які можуть відбутися у зв’язку з:

Про стихійних лих, таких як пожежа, удар блискавки, землетрус, обвал, каменепад, повінь, затоплення, гроза, буря, тайфун, ураган, смерч, або циклон.

Про антропогенними катастрофами, такими як внутрішні вибухи газу, перелив і лопнув бак води або труб, пошкодження, викликані літаками, масові заворушення, страйки, шкідливим чи терористичних актів.

* Злом і вторгнення в чуже житло – передбачає пошкодження Вашого будинку і фінансові втрати, ви страждаєте через крадіжки зі зломом. Ви також можете отримати кришку від пошкоджень, викликаних падінням дерев, опори ЛЕП або ліхтарних стовпах, руйнується антен або супутникових антен, а також збиток, заподіяний у той час як цивільні влади пожежогасінні.

* Ювелірні вироби та цінності – кришка від нещасного випадку чи нещастя небудь в Індії за цінні предмети, такі як ювелірні вироби, золото, срібло та інші дорогоцінні вироби з металу, годинник, годинник, фотографічне обладнання, відеокамери, телескопи, мікроскопи, музичні інструменти, спортивні обладнання.

* Листового скла – забезпечує прикриття для поломки основного скла та сантехніки, у тому числі вартість кадру, живопис і т.д.

* Розподіл побутової техніки – забезпечує прикриття для пошкодження побутової техніки, таких як холодильники, пральні машини, кондиціонери, які можуть виникнути в результаті випадкового електричної або механічної поломки.

* Структура електронного устаткування – забезпечує прикриття для втрати або пошкодження електронного обладнання в результаті аварії або нещастя.

* Педаль циклу – забезпечує прикриття для втрати або пошкодження педаль циклу від нещасного випадку (у тому числі пожежі та її супутні ризики), крадіжка зі зломом, і третя сторона юридичної відповідальності за випадкові пошкодження, загибелі або пошкодження майна.

* Багаж – забезпечує прикриття за втрату або пошкодження будь-якого багажу належать Вам і Вашій родині в результаті нещасних випадків під час подорожі в будь-яку точку Індії / світу. Тим не менш, він виключає гроші цінні папери, золоті та срібні прикраси, квитки, чеки, сертифікати акцій, а також споживчі товари.

* Страхування від нещасних випадків – захищає вас та членів вашої родини від нещасних випадків і насильства, що призводить до травм, інвалідності (постійної або тимчасової), або смерть. Деякі компанії також передбачає витрати на освіту протягом максимум двох дітей-утриманців.

* Громадська ризику відповідальності та компенсації працівникам у разі ризику – Захищає від відповідальності перед широкою громадськістю і ваших співробітників за випадкові смерті, тілесного ушкодження або пошкодження майна.

Більшість страхових компаній роблять його обов’язковим для однієї придбати принаймні 4:58 розділах страховий поліс домовласників – поряд з вогню і супутні ризики розділ бути обов’язковим.

речі не поширюється на:

* Умисне знищення майна

* Втрати або пошкодження, викликані війною, знос, атмосферних умов і т.д.

* Збитки, якщо будинок був незайнятим протягом більше 30 днів (але мало роблять страховика забезпечити прикриття)

* Втрата грошових сум, зливки, картини, твори мистецтва, антикваріат та

* Втрата для структури і / або утримання будинку через теракти. (Можуть бути покриті як доповнення)

Що покриває, а що ні, це також може залежати від виду продукту і компанії, які ви обираєте для вашого будинку страхування. Щоб дати вам максимальне покриття незважаючи на всі труднощі, ви можете додати на вершників до вашого основного страховому продукту дому (платні), який включає в себе варіанти різної через:

* Тероризм кришкою

* Вивіз будівельного сміття вартістю

* Витрати, понесені дотримуватися будівельні норми і правила після пошкодження

* Плата за професійні до архітектори, геодезисти, і т.д. для навідувався будівлі під час відновлення

* Витрати, пов’язані з рухом зміст вашого будинку, щоб на тимчасове проживання

* Втрати орендної плати (для орендодавця)

* Особисті кришку аварії

Політика страхування житла зазвичай має термін перебування на один рік і має бути відновлений зазвичай щороку. Страхування житла є продуктом, який дозволяє захистити більшу частину ваших цінностей і допомагає вам замінити їх у разі непередбачених подій і лих.