Страхування житла великого стилю брата

Поверніть Доллі і Дік, або навіть Насті Ніка! Це тільки мені здається, чи в цьому році учасники Великого Брата найбільш нудних коли-небудь? Там, здається, немає ніяких “реальних” персонажів, ні з ким навіть смутно вселяти почуття перегляду лояльності.

Як давній шанувальник BB, я захищав його незліченну кількість разів, щоб люди, які стверджують, що не подобатися, але я змушений визнати, що звернення пішло. Розвага, спостерігаючи людей, що говорять зсередини картонними коробками, приймаючи участь у сміховинною завдань або покладаючи надії на голосуванні, щоб ‘Грейс Out’, здається давно пройшли. Я не стверджую, будь-якого роду інтелектуальні чи культурні заслуги перед шоу, просто кажучи тільки, що, поки в цьому році, він не завжди був цікавим, сюрреалістичні і іноді абсолютно смішно.

Цей рік відрізняється. Я ні знати, ні турбота про будь-якому з ув’язнених. Я дивлюся його, коли у мене немає нічого краще, просто щоб подивитися, якщо є будь-яка дія в студії Elstree варто симулюючи інтерес дюйма немає. Можливо, народи одержимості реаліті-шоу добігає кінця. Можливо, ми вичерпали дивних басейн «реальних» людей, які могли б бути цікаво спостерігати в штучному середовищі?

Пішли в минуле ті дні, коли в п’ятницю на роботі завжди гарантують спекулятивний розмову про те, хто може вийти на виселення. Цього року, ніхто ще дійсно, здається, не дбають ні. Фактично єдиною бесіди, які я чув останнім часом пов’язані з попередніми роками слави основному дрібниці, або особисті анекдоти про колишніх сусідів по будинку.

Друг одного разу сидів у фургоні з Пітом Беннет, і сказав, що він постійно свистів. Я його на владу, що фактичний звук його свистом дивно схожі на справжні спів птахів … Хтось стверджував, що залишив клуб з Ніккі Грем, але вирішив не йти далі, ніж автобусна зупинка з нею, тому що вона не перестане говорити або жовтої картки …

Кращий розповідь я почув, було когось використанням веб-сайту порівняння цін, щоб працювати, скільки страхування житла для Великого Брата будинку буде. Мабуть це дивно низькою. Багато в чому це пов’язано з тим, що безпека чудова. З 24-годинна охорона і постійне освітлення CCTV, шанси на перерву в мінімальні!

Реаліті-шоу трохи схожий Marmite: або любити його або ненавидіти його. Цього року ББ змусило мене замислитися, що, можливо жанру, нарешті, було це вдень. Кожна друга програма, здається, пов’язані з символами «реального життя» в тій або іншій якості. Можливо, нинішня відсутність блиску Big Brother відображає той факт, що ми досягли точки насичення. Більшість учасників наслідувач тепер мало, щоб приховати свої прагнення, щоб запечатати вигідну угоду журналу, коли вони залишають шоу. Чи варто більше місця в світі – не кажучи вже про журнал полиці – для більш E і F список “знаменитостей”?

Це дійсно представляє інші питання все ж. Якщо апеляція реаліті-шоу скорочується, що може замінити його? Це дійсно те, що ми хочемо думати?