Страхування житла буде боротьба жертвам лих

Джеррі Tyack не новачок на виклик. Він служив у Королівських ВПС під час Другої світової війни, маючи брехали про свій вік, щоб з’єднатися у вигляді 16-річному віці в 1939 році. Після роботи в якості слюсаря на бомбардувальниках Веллінгтоні, він приєднався до мобільним пристроєм радар водіння в глиб Німеччини, щоб точно визначити бомбардувальник цілей.

Зовсім недавно, Джеррі поєднанні кар’єру як власник гаража з вихідних пристрасть до автоспорту. У шістдесятих і сімдесятих він створив міжнародну пагорба підйом і спринт записи в серії Porsche, BMW і Brabham автомобілів.

Але останнє завдання Джеррі справлялася з наслідками повені влітку минулого року. Його Cotswold кам’яні будинки в місті Мортон-ін-Марш, Глостерширі, сильно постраждала, як 18 дюймів води охопив перший поверх.

Крім того, вода ринула в Веллінгтоні музей авіації, що Джеррі, 84, заснована в колишній школі номерів прилеглих своєму будинку в 1990 році як данину RAF персоналу, які навчаються у військових авіабази в Мортон-ін-Марш.

Унікальні книги, документи і фотографії були зруйновані. Джеррі каже: “вода перетворили ці записи у невстановлених целюлози.

На щастя, сама будівля була майже неушкодженим. Джеррі каже: “Я мав всі підстави, щоб закрити музей для хорошого після повені, але щось утримувало мене. Через деякий дезінфекції та очищення, музей був відкритий знов протягом двох тижнів.

Але вдома ремонт Джеррі зайняв більше часу. Штукатурка повинна була бути позбавлений від стін, деформовані поверхів необхідно розірвав і кухня вимагає повного відновлення.

Джеррі припарковані караван у своєму саду в якості вітальні і кухні в той час як ремонт йшли повним ходом. Його страховика, NFU Mutual, заплатив £ 60,000 відновлення майнових і замінити пошкоджені зміст. Остаточний recarpeting і ремонт не був завершений до травня.

Історія Джеррі є одним з багатьох життів з ніг на голову в результаті повені. Більше 130 000 домівок і 30 000 підприємств були затоплені і 20 000 автомобілів було пошкоджено.

Страховики в кінцевому підсумку платити більше 3 млрд фунтів для врегулювання претензій. Незастраховані збитки складуть до 2 млрд фунтів. Навіть зараз, тисячі сімей живуть у тимчасовому житлі або караванів. Масштаби повені представлений величезною проблемою для страховиків і оцінювачів. Деяким вдалося ефективно розглядати позови про відшкодування той час як інші боролися.

Радник уряду сер Майкл Пітт був введений в експлуатацію в минулому році доповідь про уроки від повені. Його останніми результатами, як очікується, в кінці місяця, але його проміжному доповіді говориться: «Були сильно варіює досвіду страховиків чуйність.

‘Більшість домовласників отримали негайну відповідь, хоча деякі намагалися протягом декількох днів, щоб досягти свого страховика перш ніж він зможе вступити в контакт. Терміни візитів оцінювачів також має вирішальне значення … багато відвідували дуже швидко, а інші були змушені чекати у зв’язку з відсутністю необхідних регуляторів втрати.

Пітт каже, що компанії страхування житла повинні прийняти загальні стандарти в оцінці повені претензій так домовласники можуть потрапити на очищенні вологих і гниючих товарів, не чекаючи візиту регулятора.

Симон Чорний, голова картування повеней у Норвічі союзу, каже: «повені претензії не схожа ні на інші стверджують, що ми маємо справу. Домовласники повинні жити з наслідками протягом декількох місяців поспіль.

«Ми винесли уроки про те, як ми спілкуємося з клієнтами. Коли хтось буде зі свого будинку протягом кількох місяців, як сісти, щоб обговорити відновлення через тиждень після шоку від повені важко. Це може бути краще, щоб хтось оселитися в альтернативне житло, то через місяць почати планувати на майбутнє. ”

Багато з тих, хто були затоплені зараз стикаються із збільшеною ексцесів – сума, яку вони повинні платити до вартості будь-яких майбутніх претензій повені. Чорний каже: “Ми повинні були дивитися на £ 5000 ексцесів, де у когось є великий будинок і багато для захисту активів.

NU збільшилося побутової премій приблизно на 10% з літа минулого року, хоча він каже, що це не тільки через повені. Для постраждалих від повені незадоволені угоди, пропоновані їх страховикові або претензій послуг, які вони зазнали в минулому році, отримавши ще одна цитата не з легких.

Сайт порівняння moneysupermarket.com нещодавно проаналізували котирування високого ризику поштові індекси по всій Великобританії. Було встановлено, що у випадках, коли майно було затоплено протягом минулого року, в середньому тільки три з в цілому 60 страховиків були готові процитувати.

Величезні втрати також підняли питання з приводу того, страховики можуть продовжувати надавати універсальні кришки від повеней. У рамках угоди між страховиками і урядом, страхові компанії обіцяють запропонувати повені кришки для всіх будинків, де ризик повеней менше, ніж раз на 75 років, і тим, хто в районах високого ризику, де захисту від повеней планується.

У свою чергу, страховики звернулися до уряду збільшити витрати по захисту від повеней і змінити закони, регулюючі планування припинити будівництво на заплавах. Страховики перегляду угоди і є шанс, що деякі будинки можуть залишитися без кришки.

Чорний каже: «Нещодавно збудована нерухомість в районах підвищеного ризику буде ставати все більш жорсткою, щоб забезпечити, якщо вони не побудовані з повенями заходів стійкість на увазі.”