Страхування житла Великобританії – як отримати дешевше страхування житла

Кожен хоче отримати дешевше страхування житла і нещодавно, ряд книг були помічені на інтернет-пропозиції, щоб дати вам секрет отримання дешевого страхування в обмін на суму грошей. Більшість з них абсолютний сміття, немає спеціальних способів отримання дешевої страхування житла, немає ніяких таємних угод, для основної це просто важка робота телефонувати навколо, намагаючись знайти і страхова компанія, яка пропонує те, що ви вважаєте розумна пропозиція .

Багато людей запитують, чому премії настільки сильно відрізнятися від страховика до страховика. Простіше кажучи, вони всі шукаємо різні речі, ви можете виявити, що однієї страхової компанії є дуже конкурентоспроможною в одній області, але не в іншому. Це може відбуватися з різних причин, як страхування розраховується на індивідуальній основі після того як ви відповіли на безліч питань андеррайтингу.

Є багато факторів, які впливають на ціни на страхування і з конкретної страхової компанії, ви можете просто відповідати їх цільовий ринок, багато речей, які прийняті до розгляду, такі як поштовий індекс, ваша професія, ваша страхова сума і навіть дати народження . Багато людей запитують, чому, якщо ваш вік ефекту ціноутворення вашої страхової, а статично, страховики знають, що менше претензій, що приходять з літніх людей, отже, багато пропонуємо знижку. Там не надто багато, ви можете зробити, щоб збільшити вік, щоб отримати знижку від вашого будинку страхування, але що можна зробити, щоб допомогти забезпечити знижкою.

1) Перевищення, це термін, який застосовується страховиками на першу частину збитків, які страхувальник повинен сплатити у разі виникнення претензії,. Таким чином, якщо у вас є надлишкова £ 50.00 і у вас є обгрунтована претензія, страховики будуть розташовуватися менше £ 50.00 надлишку. Ви могли б запропонувати заплатити вищу надлишку і більшість страховиків буде пропонувати вам знижку. Бути трохи обережним з цим як надлишок падіння на дві групи, добровільне й обов’язкове. Більшість політик буде поставлятися з обов’язковим надлишку, будь добровільні перевищення ви пропонуєте платити буде на вершині цього.

2) Встановіть детектори диму, щоб ваш будинок дуже дешево Ці пристрої можуть бути отримані майже всюди і не тільки вони можуть виявитися рятувальником життя, багато страховиків пропонують невелику знижку, якщо вони у вас є встановлені.

3) покращує фізичну безпеку у вашому домі. – Багато страхові компанії пропонують знижки, якщо у вас є хороша фізична безпека у вашому будинку, це буде включати ключем замки вікна, важіль 5 виразний тупиків на кінцевий вхідних дверей в приміщення. Якщо ви не впевнені, що, щоб відповідати запитайте вашого страхового брокера або поговорити з вашим місцевим офісом щодо попередження злочинності.

4) Реєстрація схемою сусідський дозор. – Часто приєднання схеми сусідський дозор може призвести до невеликої знижкою пропонуються.

5) Встановити сигнал тривоги у вашій власності, ви можете зазвичай отримати дешевше домашнього страхування, якщо ваше майно була сигналізація встановлена. Будьте обережні, хоча як сигнали тривоги сильно розрізняються по своїй ефективності та знижки страховик готовий запропонувати. Більшість буде вимагати, щоб сигналізація була встановлена ​​професійна компанія, які мають керівний орган і що тривога зберігається контракту на сервісне обслуговування. Сигналізація може бути дорогим, щоб відповідати по відношенню до фактичної знижки пропонуються. Завжди перевіряйте спочатку з вашим bro0ker або страховика перш ніж платити за сигналізації для установки.