Страхування домашнього майна може покрити вулиці крадіжки

Ви бачите людей в ці дні говорити на їх топ-оф-діапазоні мобільних телефонів або слухаючи їх дорогими MP3 гравців у всьому світі. Таким чином, можна прийти, як не дивно, що останні статистичні дані показують, що поліція число вуличних грабежів і грабежів збільшилася на 8% торік.

Статистика з Британське обстеження злочинності з 45000 чоловік показує, що кількість прицілом грабежів зросла на 10% за 2005 рік. Мабуть, самим разючим результатом дослідження є те, що одні грабежі злетіли на 22% до 311 000. Це найвищий рівень за чотири роки.

У вас є ситуації, коли майно вкрадено більше в громадських місцях, але менше від будинку, відповідно до номерів, в якому йдеться швидкість побутових крадіжок скоротилося на 7%.

Так це кількість людей, що несуть мобільні телефони дійсно винен у зростанні грабежів і грабежів? Міністр внутрішніх справ Джон Рід так думає. Він, як повідомляється в ЗМІ, як кажуть, що зростання такого роду злочинів було обумовлено число молодих людей, що несуть дорогі товари, як мобільні телефони і MP3-плеєри з ними.

Більшість мобільних телефонів компанії досить наполегливими з клієнтами з переваг виймаючи страхування повинні їх телефон вкрадений. Але те, що багато людей не розуміють, що ці політики тільки зазвичай покривають крадіжки телефону, а не втратою вашого майна. А ви часто насправді не потрібно це все одно, тому страхування вашого майна вже може бути покрита за ці роду крадіжок вулицю через вашу Страхування домашнього майна.

Асоціація британських страховиків представник Ostler Келлі каже, що багато домашнього політики пропонують всі ризики розширення. Всі ризики Розширення це технічний термін для покриття власності, відчуженої за межами дому.

“Ви повинні перевірити домашнього майна страхування отримали його,” говорить вона.

Ostler нагадує людям, однак, що страхуванням або без страхування, люди також повинні прийняти прості заходи обережності з їх власністю, коли вони приймають її поза домом. “Ми говоримо людям, щоб піклуватися і використовувати ваш здоровий глузд, коли ви йдете з дому -. Не залишати свій мобільний телефон або mp3-плеєр на стіл або бар”

Ви повинні платити за прикриття “усіх ризиків”, але це означає, що ваш нерухомість буде не тільки бути покриті за крадіжку, однак випадкові пошкодження і втрати.
І ви повинні перевіряти і порівнювати ціни, щоб переконатися, що вона того варта.

Страхова компанія пропонує Endsleigh Страхування домашнього майна з відповідальністю за всі ризики Розширення для щорічного дому та зміст політики майже £ 280. Це покриває до £ 1000 варто власності, відчуженої за межами вашого будинку. Norwich Union пропонує Великобританії щорічно кришкою протягом як мінімум £ 15,000 варто майна з відповідальністю за всі ризики Розширення за £ 260,99. Це покриває все всередині вашого будинку, включаючи £ 6000 для зберігання цінних речей, таких як мобільні телефони. Він також охоплює 2000 фунтів стерлінгів варто вашого майна далеко від дому. Для цього ви платите 100 фунтів стерлінгів надлишку.

Тому, перш ніж підписатися на страхування за допомогою мобільного телефону компанії, перевірити вас ще немає кришки з вашим провайдером домашнього майна. Ви можете бути приємно здивовані, що у вас є страховка для вашого майна поза домом вже.

Джерело: ABI, страхових компаній і “телефони і MP3 палива пограбування зростання ‘BBC сайту статті 20 липень.