Страхування домашнього майна – ви належним чином закриті

Крім очевидних видів страхування, таких як страхування автомобілів та страхування життя, це також важливо мати Страхування домашнього майна політику. Знайдіть хвилинку, щоб розглянути, як багато цінності знаходяться у вашому будинку в будь-який момент часу. Крім очевидних предметів, таких як меблі для вітальні, ліжка, столи і холодильники є й безліч інших предметів, які все скласти, щоб дати вам досить істотне значення! Якщо ми використовуємо вітальня / телевізійна кімната, як простий приклад: Там в великий телевізор з плоским екраном підключений до верхньої частини системи звукового діапазону. Тоді існують системи, дитячі ігри: Може бути, ігрової приставки або два, X-Box і дуже реалістичний ігрової консолі з рульового колеса і педалей. І не забувайте, CD / DVD стійки з колекцією музики і фільмів, які ви зібрали за останні 10 років.

Ми майже забули про всіх «іграшки» в запасний спальні. Краща в своєму класі гольф-клуби для мами і тата, 3 комплекти обладнання для дайвінгу останніх на ринку і дуже дорогих велосипедів (тато практикує на Тур де Франс у 2020 році!). Все це обумовлює досить дорогі колекції іграшку. і це ще м’яко сказано!

Зміст страхування забезпечує захист від відновної вартості, що ви повинні заплатити, щоб замінити елементи, такі як ті, що описані вище, у разі її крадіжки, втрати або пошкодження.
Коли ви можете покласти в страховий акт вміст? Найбільш очевидні претензії у випадку крадіжки, повені, вибуху водопроводу (або риби танків!) І інших подібних аварій. Страхування вивозяться для захисту від непередбачених. Ці нещасні не можуть бути запобігти або передбачити. Ось чому це називається аварії в першу чергу! Завжди будьте готові до неминучого!
Завжди тримайте на увазі наступне, коли вивезення зміст страхування для Вашого будинку:
Не має значення, чи є ви власником або оренди нерухомості, яку в даний час живуть в, якщо у вас є апартаменти з однією спальнею або чотири спальні будинку, якщо у вас є власна система безпеки, і лютий сторожовий пес. Ви все ще повинні захистити ваші особисті речі!

Існують різні типи змісту страхових полісів, які обслуговують різні вимоги.
Є й інші чинники також враховувати при порівнянні різних видів політик доступні. Можливо також, що деякі з ваших пунктів все ще вкриті навіть якщо це насправді не на фізичні властивості будинку в момент події або інциденту. Наприклад, коли ви транспортування елемент з одного місця в інше. Ніколи не думайте, що ваші питання будуть покриті. Це відрізняється від політики до політики, від компанії до компанії і від пункту до пункту, тому переконайтеся, що ви чудово обізнані про те, що ваш зміст страховий поліс покриватиме, і що буде на свій власний рахунок.

Це дуже важливо, що ви не застрахований в недостатній мірі. Майте на увазі, що ваш зміст страхового поліса є для заміни пошкоджених або вкрадених на утримання поточної відновної вартості! Ви не зможете замінити комп’ютер, який ви купили 10 років тому за тією ж ціною, яку ви заплатили 10 років тому. Зробити ретельний аналіз усіх ваших цінностей і переконайтеся, що ви зможете замінити пункт на його поточне значення, коли ваші претензії виплачує.