Страхування для студентів

Ніхто не сказав, що життя ніколи не повинен бути справедливим, але, як батьки, ви швидко виявите, світ не створений, щоб зробити речі легкими для вас. Є проблеми на кожному кроці. Звичайно, всі медичні потреби можна поставити на задній план, якщо ви або ваш партнер сімейний план наданий роботодавців. Тепер все що вам потрібно зробити, це прочитати дрібний шрифт, щоб побачити те, що покриття надається для дітей, поки вони знаходяться в початковій школі або середньої школи в той же час під чарівним віці до 18 років. Після проходження порогу їх вісімнадцятий день народження, освітлення стає все більш неоднорідним. Вони до цих пір члени сім’ї, але ступенем охоплення може змінитися. Якщо Ви ще не пощастило знайти здоров’я роботодавець пропонує охоплення як частина пакету винагороди, світ став менш привітним. Цілком можливо, що ви і ваша сім’я є одним з зростаючих мільйонів людей, які не мають страховки або застраховано недостатньо. Це залишає кілька варіантів, щоб досліджувати для дітей.

Протягом декількох років, федеральний уряд визнало, що діти є майбутнім нашої країни. Якщо вони не ростуть сильними, в майбутньому не може бачити, як США залишаються настільки домінує на міжнародному рівні. Так, з федеральної підтримки, держави пропонували мережа безпеки для дітей. Альтернативи Medicaid і державна дитяча програма медичного страхування (SCHIP), який був створений збалансований бюджет Закон 1997 для розширення охоплення медичним страхуванням незастрахованих дітей в сім’ях з доходом занадто висока, щоб претендувати на Medicaid. Для запису, конгрес надав близько $ 40 млрд для фінансування SCHIP до 2007 року. Федеральне фінансування в даний час доступно. Поза федеральних і державних програм, деякі початкові і середні школи групи разом, щоб запропонувати медичну страховку для своїх студентів, де сім’ї не мають страховки або застраховано недостатньо. Деякі держави не встановив критерії щедрим для доступу до їх SCHIP і групових політик допомогти скромно забезпечених сімей подолати розрив здоров’я плану.

Як тільки діти перетворити дорослих в 18 років, вони в основному на свої власні. Якщо ви, як батьки надають приватним страхуванням, це може представляти кращий результат, як вони працюють їхній шлях через коледж і університет. В іншому випадку, це залишає молодих людей, щоб жити з ризиком без покриття, або прийняти одне з «доступних» політики пропонуються їх коледжі чи університеті. Це сумний факт, ваші діти будуть вважати себе непереможними. Багато хто з них пощастило, і вижити в освіті частину свого життя без нещасного випадку або хвороби. Але якщо нічого серйозного піде не так, вони додадуть значні медичні витрати на тягар кредитів і боргів кредитної картки. Місцеві клініки спільнота може лише забезпечують основний догляд. Коледж чи університет політика найчастіше досить доступним. Що ще більш важливо, починаючи поліс страхування здоров’я при низьких швидкостях студент дає їм послужний список, коли вони пізно шукати покриття в якості працівника. Але одне слово застереження. Це не всеосяжна політика, і вони часто обмежують або виключають серйозних травм або хвороб. Як батьки, ви можете відчувати себе розумним поповнити основну кришку. Отримати кілька цитат страхування здоров’я, щоб знайти найкраще значення додаткової кришкою. Навіть якщо ваші діти вчаться як студенти-медики, вони не можуть чекати нічого більше, ніж традиційне лікування від медичного професіонали в своїй галузі. Вони будуть розглядатися як “звичайні” студентів, коли справа доходить до оплати франшизи і будь-які доплати.