Страхування для малого бізнесу

Як все починалося

У минулому лихом член спільноти буде часто бути полегшені іншими членами цієї спільноти-сусідів і друзів-ралі круглі допомогти, відновлення будинку чи бізнесу, запропонувати щось з власного скарбом, теляти замінити бика, який був отруєний або загинув в результаті падіння дерев, навіть просто миска до існування, щоб зберегти сім’ю від голодної смерті. Це було зроблено в припущенні, що, коли лихо вразило у власному будинку ви могли б очікувати такого ж режиму, пом’якшення удару, на зворотно-поступальний рух.

А в історії людства ніколи не було нестачі лих і катастроф! Урагани, землетруси, пожежі і повені, голод, хвороби і мор тільки початок каталог бід, які оточують людей з усіх верств суспільства, від початку часів.

Втрати в результаті пожежі

З них вогонь був найбільш частою причиною втрати майна, і, отже, була однією з перших областей, підлягати більш організованою страхового бізнесу. У Великобританії, на початку 17-го століття, якщо ваш будинок був спалений єдиний вихід вас було просити ‘коротким ходьби від судді, який дозволить вам отримати вигоду з громадських, благодійних зборів, якщо ви удостоїлися такої . Після Великого пожежі в Лондоні в 1666, Управління зі страхування будинку (згодом протипожежна служба) була розпочата, щоб гарантувати, цегельних і каркасних будинків. (Це було вперше на одній Миколи Barbon, будівельника і теоретика економіста, чиє друге ім’я, як не дивно, був If-Ісус-Христос-Хад-Ні-Помер-За-Тебе-Ти, піднявши руку Твою – Ви відвідали проклятий!)

Так що багато малі підприємства були знищені всі вогнем -13200 будівель були зруйновані, – що це був популярний хід. Миколи Barbon не віддати надзвичайно з бізнесу, хоча протягом 5000 будівель були застраховані від цього. Придбання страхового була вказана табличка на стіні будинку або бізнес застрахованих, що дозволить власності в інтересах від місцевої пожежно-компанії, якщо у вас не було нальоту то вони дозволили б спалити ваш дім!

У США Бенджамін Франклін почав страхову компанію, яка включала страхування від пожежі, а також деякі заходи з пожежної безпеки. Дерев’яні будинки, наприклад, було відмовлено в страхуванні, як високий ризик. Хоча страхування життя та медичне страхування, навіть незабаром після, страхування цивільної відповідальності є більш сучасною концепцією.

Страхування зараз

Страхування тому довгий шлях з часів добросусідських благодійність. Зараз ми живемо в так званому глобальному суспільстві, люди як і раніше доброзичливою, даючи від їх власного невеликого магазину, щоб допомогти іншим, але з такою кількістю гідні справи потребують благодійності, більшість людей воліли б покладатися на певну віддачу в разі з Жахлива втрата, яка призвела до зростання страхової галузі. Тепер є індивідуальне страхування для будь поганий вітер фортуни, що ви можете собі уявити, і оцінка ризиків стала точною і складної науки.