Страхування для малого бізнесу, з чого почати

Коли ви починаєте малого бізнесу Ви могли бути прощені за те, що трохи збиває з пантелику складності страхового можливості. У цій статті ми спробуємо пояснити деякі з різних видів страхування, які доступні для малого бізнесу, і чому їх бажано, навіть обов’язково, при запуску бізнесу. Звичайно, страхова вам потрібно дійсно залежить від типу бізнесу, який ви працюєте, і якщо ви можете знайти авторитетних страхових компаній, ви можете обговорити ваші потреби з ними, і вони дадуть вам те, що відомо як індивідуальне цитуючи , що означає, що вона була спеціально побудована для вашої зручності.

Нерухомість та страхування будівель

Це покриває ризики для вашого бізнесу майна від пожежі і повінь, блискавка удару, вибуху від витоку газу і удару літаків, автомобілів або потягів. Більшість з них з самим «низьким ризиком / високою часткою” категорії, а це означає, що ймовірність пошкодження низька, але вартість, якщо приходить біда, висока. Кришка може бути поширена на “всіх ризиків”, який включає в себе деякі випадкові пошкодження, але це не буде покривати знос, або шкоду, заподіяну через відсутність технічного обслуговування. У деяких країнах ЄС, Франції, наприклад, деякий рівень майнового страхування є обов’язковим, зокрема, те, що покриває відповідальність перед третіми особами. Будинки повинні бути застраховані на відновлення витрат, часто значно вище, ніж ринкова вартість. Якщо ваш бізнес пов’язаний дозволити, то в якості власника, ви зобов’язані приймати страхування майна.

зобов’язання

Страхування цивільної відповідальності повинні бути прийняті, за приміщення, з якого знаходиться у веденні бізнесу, а й для будь-якої області, що ви можете працювати в, наприклад, якщо ви проводите ремонт у будинках клієнтів. Це означає, що якщо хтось отримує травму на вашій території, або в результаті діяльності Вашого підприємства в іншому місці, медичні витрати, збитки та судові витрати будуть покриті. Звичайний страхової суми до £ 5 мільйонів. Це покриття не є юридичною вимогою, але ви могли б до банкрутства претензій від третіх осіб, який бере вас до суду, стверджуючи недбалості.

Відповідальності роботодавця, проте, є вимога закону. Якщо у вас є працівники в бізнесі, ви повинні мати страхування відповідальності роботодавця. Це поширюється на позови в результаті нещасного випадку або хвороби до статутної мінімум £ 10 мільйонів.

Іншим бажаним страхування Страхування професійної відповідальності. Це охоплює вимоги, які можуть бути зроблені на вас за помилки, які ви зробили в професійній якості, які призвели до втрати або пошкодження для вашого клієнта, такі як надання погана порада, або зробити ремонт, який був погано зроблено і призводить до пошкодження або збитків для вашого клієнта.

Страхування відповідальності за якість продукції може охопити вас від виробничого браку і дефектів конструкції, між іншим.

Бізнес-активи і обладнання

Можна застрахувати бізнес-обладнання, інструментів, комп’ютерів і т.д., від пошкоджень і крадіжки, яка є розумною ідеєю. Це покриття може бути розширений для покриття пов’язаних з цим ризиків. Наприклад, якщо крадіжка або природних причин пошкодили ваші інструменти та обладнання, а потім Страхування припинення підприємницької діяльності дасть вам деяку компенсацію за той час, що бізнес з ладу, і, аналогічно, кришка клавіатури чоловік, страхування за втрату основного персоналу після аварії , травми або хвороби. Товари в дорозі кришка також може захистити Ваше обладнання в той час як поза приміщень, наприклад, що перевозяться у роботах ван.

Ефірні кришкою

Цей список не є вичерпним, є й інші види страхування, які можна було купити, але вона дає уявлення про три основних категорій страхування і чому ви в них потребу. Перш ніж купувати, хоча, поговоріть з більш ніж однієї страхової компанії, і подивитися, що вони пропонують, зрештою, що вони експерти!