Страхування для ділових поїздок

Уявіть собі, одним з головних продавців виграє контракт, в Азії і летіти туди, щоб запечатати угоду. Що робити, якщо $ 5000 Поїздка повинна бути звільнені у зв’язку з проблемою громадської охорони здоров’я, лиха або іншого порушення?

Можна було б очікувати повертається квитки бізнес-класу, щоб дозволити їм звільнення або що інвестиційна компанія захищені подорожі “відмови”, пропоновані туристичними агентствами. Іноді це так, але не завжди. Відмови застосовуватися до вельми конкретним обставинам і слабо регулюється. Завжди пам’ятайте, щоб прочитати дрібний шрифт, щоб точно зрозуміти, що ваші права.

Альтернатива, звичайно, повинен вийняти страхування подорожей. Таким чином, ви можете керувати ризику зміни бізнес-планів подорожі і додати інші види страховки до політики, доводячи додаткову безпеку вашим співробітником. Страхування подорожей може спричинити за собою повний план управління ризиками, спрямовані на захист працівника, компанії та інвестиції.

Страхування подорожей можна придбати за одну поїздку або він може охоплювати всі подорожей працівників протягом певного періоду часу, один рік є найбільш типовим періодом. Політики, подібні цим, спеціально розроблений для підприємства, де співробітники і керівництво повинні подорожувати на міжнародному рівні на регулярній основі, відвідування ризиковані області з нагоди.

Типи страхування подорожей

Страхування подорожей в першу чергу призначений для покриття п’яти категоріях:
Анулювання. Якщо поїздка відміняється, це гарантує, вартість покрита. Покриття повинне бути як можна більш широкої захисту проти скасування по будь-якої причини, хоча це буде коштувати додатково.

Подорожі та майор медичної. Це визначає медичне страхування. Подорожі Медичний страховий поліс покриває медична допомога для коротких поїздок за кордон і включає в себе допомогу з боку страховика в пошуку лікарів, лікарень і подолання мовних проблем. Велика медицина охоплює довгострокові поїздки або робота за кордоном.

Швидка медична оцінка. Це включає в себе евакуацію або транспортування співробітників в медичні заклади або навіть вдома при вартості $ 25 000. Перевезення вертольота коштує дуже дорого.
Випадкова смерть-льотної події. Як і в страхуванні життя, якщо мандрівник повинен вмирати через аварію або нещасного випадку, його / її бенефіціари будуть отримувати допомогу.

Багаж і особисті речі охоплення. Це покриває втрати, крадіжки або пошкодження багажу або особистих речей під час подорожі. З урахуванням вартості електронних пристроїв, що використовуються мандрівниками (наприклад, ноутбуки), це може бути дуже цінним охоплення.

На основі інформації, наданої США Travel Insurance асоціації, подорожі страхування рахунків близько 4% до 8% від загальної вартості ділової поїздки, включаючи різні вершників і додаткові послуги, які можуть підштовхнути відсоток ще вище. Це означає, що $ 5000 коштує відрядження становитиме $ 200 до $ 400 в витрати на страхування.

Але ці витрати, звичайно, коштує грошей ви заплатили за цю форму страхового бізнесу, тому що ваше підприємство може зіткнутися з набагато більш високі витрати, якщо працівник потрапляє в аварію чи здоров’я ситуації, перебуваючи на чергуванні. Так у вазі всі витрати ретельно перед посилати ваші працівники за кордоном і не схильні економити гроші на цей вид страхування, тому що це буде коштувати вам більше не маючи його в разі потреби.