Страхування для вашого мотоцикла

Відкритій дорозі. Гарний краєвид в перед вами. Ваш бензобак сповнена, і вітер в спину. Цей сценарій, чому мільйони людей по всьому світу користуються мотоцикли не тільки як засіб пересування, але в якості хобі, а також.

Сценарій на фото вище не повинна бути зіпсована не так весело ідея знайти правильне покриття для вашого велосипеда. У всякому разі, вона повинна покласти ваш розум в спокої, знаючи, що ви не повинні турбуватися, якщо ваш мотоцикл або особистого майна чиєїсь бути пошкоджені.

Деякі страхові компанії продають мотоцикли конкретної політики, а інші пропонують покриття, як частина вашого авто політики. Вам необхідно перевірити варіантів, при купівлі мотоцикла страхування. Багато провайдерів надають знижки страхування для комплектації велосипеда на поточну політику. Це становить більше грошей за газ!

Найперше, що ви повинні зробити, це ознайомитися з законами у вашому конкретному державі. Більшість вимагають принаймні відповідальності, але є деякі відмінності між тим, що деяких держав вимагають, щоб бути в рамках закону, коли мова заходить про мотоциклах. Ви можете знайти інформацію про свій стан, зв’язавшись з відділом вашої держави страхування.

типів мотоциклів покриття

Навіть якщо ви можете бути знайомі з наступними термінами, ми ще раз поглянути, щоб переконатися, що ви знайомі з різними типами покриття. Вони схожі на терміни, які ви весь час з авто страхові поліси.

відповідальність

Відповідальність буде охоплювати тілесні ушкодження та пошкодження чужого майна. Ви залишитеся з фінансовим тягарем власних травм і пошкодження майна, якщо це єдине покриття у вас є.

страховки або застраховано недостатньо автомобіліста

Якщо ви потрапили в аварію, та інші особи, які беруть участь немає страховки, або не вистачає, це покриття захистить вас від медичних рахунків, втрати у заробітній платі, а іноді і пошкодження майна.

зіткнення

Зіткнення охоплення поширюється на пошкодження, щоб ваша поїздка, якщо ви зруйнувати ваш велосипед. Більшість страхових компаній буде охоплювати балансової вартості вашого велосипеда. Ви просто повинні вибрати франшизу найбільш зручний для вас.

комплексний

Цей тип покриття буде платити за втрати чи пошкодження вашого мотоцикла через багатьох факторів, що знаходяться поза вашого контролю. Ще раз, вам будуть платити балансової вартості, і ви повинні вибрати франшизу, що найбільш зручний для вас.

фактори, які можуть вплинути на ваші ставки

Тип мотоцикла

Спортивний мотоцикл, швидше за все, коштуватиме вам більше, щоб застрахувати, ніж крейсера. Спортивний мотоцикл вважається більш ризикованим, щоб застрахувати за високої продуктивності. Ваша inusurer буде поглянути на двигун при визначенні розміру ваші ставки.

передбачуване використання

Якщо вам пощастило жити там, де ви можете і плануєте використовувати ваш мотоцикл як ваші щодня цілий рік водій, будьте готові до більш високою премією. Багато страховиків скоротять ваші ставки, якщо ви згодні, щоб не їздити протягом зимових місяців.

зберігання

Якщо ви плануєте від’їзд велосипеді в елементах або просто кидали брезент над ним, будьте готові платити більш високу премію. Це буде дешевше на страхові тарифи, щоб мати його зберіганні в приміщенні в гаражі або сховище.

не в останню чергу, записи водіння

Так само, як ваше авто страховий поліс, вам доведеться платити більш високу премію, якщо у вас є порушення і / або нещасні випадки на запис. Тримайте судимості, і ви будете винагороджені з більш низькими ставками. Є іноді знижки для безпечної їзди завершення курсів.