Страхування для вашого життя

Сподіваюся, у вас є страхування життя вже на місці, але якщо це те, що ви прийняли, коли ви вперше став відповідальним за будинком і планування сім’ї, ти впевнений, що це в курсі? Це варто перевірити і оновлення. Це цінний інструмент, щоб захистити свою родину ви повинні померти, але ви не замислювалися про те, що може статися, якщо ви стали занадто хворим або інвалідом продовжувати працювати?

Там у вигляді страхування відоме як захист доходів і вона розроблена, щоб надати вам щомісяця обкладається податком суми, зазвичай більше половини вартості вашої заробітної плати. Це буде виплачуватися наскрізь, поки ви не в змозі повторно почати вашу роботу або до вашого звичайного пенсійного віку. Є лише деякі з дешевших політики, які ставлять обмеження на кількість років, за які ви можете претендувати, так що це повинно бути перевірено перед виконанням будь-яких прихильність політиці.

Цей тип покриття є відмінним вибором для самозайнятих, які не мали б ніякого іншого доходу, якщо вони були не в змозі працювати через хворобу або внаслідок аварії. Співробітники повинні перевірити, чи є їх роботодавець має будь-якої домовленості на місці пов’язані платити в цих обставинах або навіть до будь-якої допомоги, у відставці.

Кришка сильно варіюється, і це, очевидно, дуже важливо дивитись на умови, щоб порівняти “тією ж монетою”. Дійсно гарна політика буде охоплювати вас, якщо ви були не в змозі вести з роботою якої ви були зайняті, коли нездатність сталося. Це може бути дорогою вибір, хоча і багато з дешевших політика буде платити тільки якщо ви не в змозі зробити будь-який вид роботи за наймом. Це може бути можливим, щоб знайти політика, яка буде пропонувати частина платежу, якщо у вас є робота були доступні на основі неповної, хоча вони можуть вважати це за обмежений час на реабілітаційний період з розрахунком на повний час повернення на роботу.

Ви не можете вимагати за все і практично на всіх політик буде період очікування, перш ніж почати вигоду від страхування. Це може варіюватися, але зазвичай становить близько 4 тижнів. Там ліміт на суму, яку ви можете претендувати, наприклад, сума, отримана від політики плюс нічого, отриманих від будь-якої іншої страховий продукт плюс допомоги по хвороби і будь-яка держава, посібники, на які ви маєте право не повинно перевищувати трьох чвертей вашої Прибуток до оподаткування у у попередньому році.

Попередньо існуючі медичні умови не були передбачені, так само як і самоушкодження, зловживання наркотиками або алкоголем. Ризиковані заходи і небезпечних видів спорту лише покриті, якщо вони чітко перераховані на політику і приймають, коли політика включена.

Є багато факторів, щоб розглянути і вибір політики залежатиме від Ваших особистих обставин. Там не бракує рада, хоча і це найкраще шукати від незалежного брокера. Нехай вони знають, що саме ви хочете на шляху кришку і вони запропонують вам всю необхідну допомогу і поради, щоб знайти потрібний товар. Вони роблять детальний пошук з дуже широким спектром послуг і придумає кращий вибір для вас і вашої кишені.