Страхування для Вашої човни

Якщо у вас є човен, необхідно застрахувати.

Для того, щоб знайти кращий політики човні страхування необхідно визначити тип човна ви володієте, і те, що ви плануєте використовувати його для. Вартість буде варіюватися залежно від віку і типу човна.

Страхування для вашого судна аналогічна для вашого автомобіля. Існує не тільки прикриття для човна, але і для пасажирів, пошкодження інших човнах і матеріального збитку.

типи політики

Відповідальність перед третіми особами покриває власників суден за будь-який збиток, вони не несуть відповідальності за, наприклад, інших судів або майна. Він буде також охоплювати травми інші, включаючи загибель людей.

Всеосяжне покрив звичайно охоплює всі випадкові пошкодження, пожежі, крадіжки і вандалізму, але можливі політики умов.

З Новим Для старого покриття, нічого, що пошкоджені буде замінений новим товарам. Тим не менш, часто є пункт про вікових обмежень, де брокер заплатив ринкову вартість пункту.

Гонки Ризики кришка для бажаючих увійти в їхній човен в гонках. У змаганнях, човни подорож на більш високих швидкостях означає більший ризик пошкодження.

Закладено періоду ставиться до політики, де буде встановлено, що судно стоїть на приколі на берег у певні пори року.

домовласника політики

Можна є човен застрахована за вашої домашньої страховий поліс, але це рідко охоплюють конкретні ризики, такі як посадки на мілину або видаленні уламків.

комерційним прикриттям

Якщо ви збираєтеся використовувати човен в комерційних цілях, для чартеру або навіть неофіційних клієнтів розваги, більшість страхових компаній клас це як комерційне використання і кришки, ймовірно, буде дорожче. Завжди перевіряйте з вашим брокером, щоб переконатися, що ви застраховані.

виїжджають за кордон

Важливо, щоб перевірити територіальні межі будь-якого шлюпки перш, ніж зробити поїздку за кордон. Багато європейських країн будуть просити доказ страхового покриття і може вимагати перекладу, який ваш страховик повинен бути в змозі забезпечити.

який страховий компанії вибрати

Ви повинні завжди вибирати знайомих і авторитетних страхових компаній в яких конкретно обслуговує човні страхування. Багато постійні високі страховиків вулиці в змозі запропонувати човні страхування, але не може мати досвід, щоб запропонувати кращий рада. Який би країні Ви проживаєте в, то краще вибрати страхову компанію в цій країні, так що всі проблеми будуть розглядатися відповідно до закону Вашої країни.

пред’явлення претензії

Уявіть вашу заяву якомога швидше після аварії. Будь-які випадки крадіжки чи злочинну заподіяння шкоди слід повідомляти в поліцію. Для Вашої форму претензії вам також необхідно Число Посилання злочинності.

Як правило, вам буде запропоновано отримати принаймні одну цитату в письмовому вигляді для ремонту або заміни. Часто ви будете мати потребу в двох, якщо позов протягом певного значення. Перед тим як дозволити ремонту або заміни, ваша страхова компанія може послати інспектора або втрату регулятора, щоб зробити оцінку збитку.

обстеження

Більшість страхових компаній зажадає вишукування для будь човні у віці 20 років або більше, і знову після кожні п’ять років. Деякі човна може знадобитися обстеження раніше, ніж це, якщо вони зазнали серйозної шкоди, якщо вони дерев’яні або, якщо вони були самостійної споруди.

правовий захист

За додаткову премію, деякі страхові поліси можуть бути розширені для включення юридичної представництва, якщо ваш човен була залучена в результаті аварії Ви страждаєте фінансові збитки або шкоду.

Ніхто з нас не може передбачити, коли і де може статися нещасний випадок. Однак обережність або досвідчений ви можете бути дуже важливо, щоб застрахувати своє судно. Поговоріть з товаришів матросів і зробити багато досліджень в Інтернеті. Право страхування човні дає вам спокою, яка має неоціненне значення.