Страхування дешеві домовласників – Поради для смарт-страхувальників

Кожна людина в здоровому глузді буде дуже радий знайти спосіб насолоджуватися доступними цінами тих пір, поки в такий спосіб не буде негативно впливати на рівень виплат, які вони отримують. Давайте подивимося на кілька перевірених кроків для досягнення щойно …

Купити парасольку політики і скоротити ваші будинки страхуванні відповідальності. Чому це настійно рекомендується, що він навіть дає Вам краще покриття за набагато менші.

Не забувай, що відповідальність частиною вашої домашньої страховий поліс для: щоб захистити вас від втрати можна понести через травми людям на вашу власність. Судових позовів, які можуть виникнути в результаті будь-якої травми претензій також подбали. Але, як і всі речі в страхуванні, є ліміт на суму, яка покрита і ваш будинок страхування відповідальності може бути навіть зовсім недостатньо.

Тим не менше, політика парасолька страхування буде легко банкролл повністю навіть самих божевільних позовів і все, що ви повинні були б заплатити дуже дешеві премій.

Переконайтеся, що ви повністю розумієте, що винятки в страховий поліс домовласників. Це речі, що політика не забезпечує покриття.

Хоча знайти більш низькі премії Цікаво, це тільки тоді, коли дешевше премій не залишить вас загрозу. Незалежно від того, наскільки доступною політики, він нічого не варта, якщо вона не забезпечує достатнє охоплення. Перед підписанням політики переконайтеся, що розумієте що не поширюється, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Ви будете витрачати більше або менше в залежності від вашого кредитного рейтингу. Ви будете платити більш високі страхові внески страхування житла, якщо у вас поганий кредитний рейтинг. Поганий кредитний рейтинг означає, що ви не були оплачувати Ваші рахунки вчасно. Ні страховик, що не задоволені цим, оскільки вона показує шаблон ви напевно повториться по сплаті страхових внесків. Це робить вас більш ризикованим для них, і ви, таким чином, змушені платити набагато більше, ніж будь-яким іншим особою з тим же профілем, який має високу оцінку.

Так роблять все можливе, щоб бути присутнім на всі ваші рахунки в найкоротші терміни. Крім інших переваг, при цьому, це допоможе вам отримати більш дешеві премій страхування житла.

Ви будете насолоджуватися більш низькими ставками, якщо ви використовуєте правильні матеріали. Наприклад, цегляні будинки є кращими в регіонах з сильними вітрами в той час як каркасні будівлі краще в сейсмонебезпечних зонах. У результаті, купуючи будинок в кадрі Сході, безумовно, стоять вам набагато більше в будинку страхування. З іншого боку, люди, які проживають на Заході будуть користуватися більш доступними цінами, якщо їх їсти каркасного будинку через землетруси там. Ви заощадите не менше 5%, якщо ви використовуєте правильний матеріал для вашого будинку.

Ви підготували для вашої франшизи? Сума, яку ви повинні внести свій внесок для кожної небезпеки не те ж саме у всіх штатах. Більше вірогідність того, для небезпеки, відбуваються в державі, вище франшиза це зажадає.

Флорида нічиїх більш високі франшизи для вітру і води збиток, ніж Каліфорнії, бо вони з більшою ймовірністю, ніж у Каліфорнії ..

Насправді це не знизити премію, але, щоб врятувати вас багато болю, враховуючи, що закон говорить, що ви надаєте франшизи, якщо ви робите претензії. Перевірка від вашого агента, що це таке для кожної небезпеки і вживати відповідних заходів для них. Страхування є про захист тому переконайтеся, що ви берете цю просту, але біль економії крок.