Страхування дешеві домовласника компаній

Подивимося правді в очі, ми всі хотіли б отримати контракт на страхування наших домовласників. Ніхто не любить, щоб зробити місяць сплати страхових внесків за місяцем, рік за роком, особливо, коли ці виплати є в расходуемого доходу домогосподарства.

Одна з відповідей полягає, щоб знайти дешевше страхування – але є такі речі? Відповідь, на щастя, – так.

Є дешеві страхування домовласників компаній, там, і їх легко знайти в Інтернеті. Проте, перш ніж стрибати в Інтернеті і робити випадкові порівняння цін на страхові поліси, було б краще, якби ви дізналися кілька простих порад і хитрощів, які можуть допомогти вам знизити вартість вашого страхового навіть перш ніж ви знайдете один з дешевих компаній.

Наприклад, оплату щорічних премій може знизити вартість вашої страховки. Плата за премії раз на півроку або навіть раз на три місяці може знизити вартість вашої страховки. Принаймні, ваш щомісячний платіж премії проводиться автоматично з вашого банківського рахунку – це буде також заощадити гроші.

Встановіть руху чутливих освітлення на вашу власність, щоб відлякати злодіїв. Крім того, додати засувів в кожну вхідні двері і встановити замок на кожному вікні. Зробіть це, і ви могли б заощадити близько 5% кожного місяця на страхування.

Ви також можете заощадити гроші на страхування, якщо ви відновите сантехніки та / або електричної системи. Очевидно, є витрати, пов’язані з робити це, так що дізнатися у агента скільки ви могли б заощадити на постійній основі і подивитися, якщо економія виправдовує витрати.

У тому ж ключі, установки системи домашньої безпеки, який постійно стежить за вашим будинком для злому чи пожежі не тільки дасть вам і вашій родині велике душевний спокій, але установка така система може також заощадити деякі великі гроші на ваш будинок страхової премії кожен місяць. Не кожна система там має право на повне зниження вашої премії так поговорити зі своїм агентом про системи домашньої безпеки перш ніж зважитися на той, який ви хочете. Якщо у вас є домашній бізнес цілком можливо, ви могли б отримати подвійну економію при установці системи домашньої безпеки. Запитайте свого податкового консультанта, якщо ви можете претендувати на податкові відрахування на частину вартості.

Установка дим, вогонь і детектори чадного газу і монтаж кухні з найвищим рейтингом вогнегасник у вашій кухні повинні також заощадити гроші на щомісячній основі. Якщо хтось у вашій родині становить 55 років або старше і віддалився ви повинні отримати ще знижку.

Якщо ви схожі на більшість домовласників і у вас є поліс з франшизою $ 500, то ви можете заощадити до 25% від вартості вашого нинішнього страхування, якщо ви просто подвоїли ваші франшизи до $ 1000.

Останнім кроком є ​​онлайн шукати найдешевші страхові компанії у вашому штаті. На жаль, так як кожен сайт порівняння цін тільки порівнює ціни на невеликої жменьки компаній, вам доведеться заповнити форму, принаймні 3 різних місцях, якщо ви хочете, щоб побачити ціни практично з будь-якої операційної страхової компанії у вашому штаті.

Як тільки ви закінчили дивлячись на всі ціни від 3 різних місцях, то все, що залишилося для вас, щоб вирішити, які страхові компанії ви відчуваєте себе впевнено з, а потім вибрати кращу ціну ви знайшли серед цих компаній.

Ви тепер експерт в пошуку кращої пропозиції зі страхування домовласників у вашому штаті.