Страхування державними

У Сполучених Штатах, це вимога здійснювати страхування автомобілів, якщо у вас є автомобіль, який ви збираєтеся їздити. Але кожен станів змінюється свої вимоги на те, що ви, як очікується, доносити страхування автомобіля. Якщо ви шукаєте в страхування автомобіля в перший раз, або живемо в новій державі і шукають страхування автомобіля, ця стаття допоможе вам знайти кращий страхування автомобіля по тому, що держава ви живете Ви не є можливо, буде потрібно придбати кожен вид страхування автомобіля вашої страхової компанії говорить вам, про, таким чином більше дізнатися про стан ваших вимог за страхування автомобіля може заощадити вам сотні, якщо не тисячі доларів на страхування автомобіля.

Страхування відповідальності більш ніж імовірно, одним з найбільш поширених термінів, ви чули, коли справа доходить до автострахування. Для більшості штатів в Америці, страхування відповідальності є необхідною умовою і буде захищати вас у разі аварії. Якщо ви потрапили в аварію, що це ваша вина, страхування цивільної відповідальності покриє витрати іншого транспортного засобу сторонами заміни, ремонту, а в деяких випадках навіть медичні витрати. Страхування відповідальності є гарною страховкою мати, але це не потрібно кожною державою.

Якщо ви живете в штатах Нью-Гемпшир, Флорида, або Вісконсін, ви не зобов’язані купувати страхування відповідальності. Однак ви можете під час Вашого страхового поліса необхідно довести, що у вас достатньо коштів, щоб покрити витрати, пов’язані з зіткнення автомобіля ви можете взяти участь дюйма У деяких штатах, якщо ви не можете довести, що ви маєте активів для покриття витрат зіткнення автомобіля, ви будете зобов’язані платити за страхування відповідальності.

Особиста захисту травми (PIP) є ​​ще одним пунктом ви почуєте, коли ви купуєте страхування автомобіля. Цей тип захисту буде охоплювати будь-які медичні витрати, пов’язані з особистим травми, ви або хто-небудь з ваших пасажирів у разі дорожньо-транспортної пригоди, незалежно від того, хто винен в аварії. Чи не кожна держава вимагає PIP статей в страхування автомобіля, і ви хочете перевірити, якщо ваші вимоги стані попросити PIP охоплення. Якщо це так, ви можете знизити страхування автомобіля, скориставшись Med-оплати, яка є страхове покриття у разі отримання травми під час аварії, але тільки покриває медичні витрати. Всеосяжне PIP покриє додаткові витрати, такі як заробітна плата втрачені в разі аварії, в той час Med оплачувану тільки медичні витрати. Якщо ви хочете особистого захисту травми, проконсультуйтеся з вашим державні вимоги, щоб переконатися, Med оплати можуть бути доступні і більш доступний варіант для вас.

Ви також можете взяти на себе ризик додавання пункту незастрахованих автомобіліст вашої політики. Багато хто до цих пір взяти на себе ризик водіння без страховки, і UIM (незастрахованих автомобілістів) пункт відшкодуємо Вам і будь-який з Ваших пасажирів у разі аварії. Деякі держави вимагають UIM охоплення, але не у всіх. Ви можете знизити страхування автомобіля, уникаючи UIM покриття, якщо це не потрібно ваша держава.

Коли справа доходить до отримання дешевих страхування автомобіля котирування, ви хочете бути впевнені, Ви отримуєте найкраще освітлення, освітлення вимагає вашої держави, і найдоступніший політики. Деякі люди до сих пір думають, що це коштує ризику їздити без страховки, але одне зіткнення автомобіля може знищити вас у фінансовому відношенні, і призвести до правових проблем, якщо ви їдете без страховки. Ця стаття показала, первинні варіанти політики, які необхідно враховувати при пошуку дешевих страхування автомобіля котирування. Дешеве страхування автомобіля котирування можливі, коли ви ходите по магазинах навколо Неважливо, які ваші вимоги державі.