Страхування – всі основи

Що таке страхування?

Страхування є способом забезпечення захисту від фінансових втрат у найрізноманітніших ситуаціях. Це договір, за яким одна сторона погоджується платити за фінансові збитки іншої Сторони в результаті вказаної події.

Страхування працює за принципом обміну втрат. Якщо ви хочете бути застраховані, від будь-якого виду втрат, погоджуються здійснювати регулярні платежі, звані премії, в страхову компанію. У свою чергу, компанія надає вам договір, страховий поліс. Компанія обіцяє заплатити певну суму грошей за вид втрат, встановлених у правилах.

історія

Страхування тисячі років. Кодекс Хаммурапі, звід законів вавілонського 1700BC, як вважають, є першою формою кредитного страхування. Позичальникові не доведеться погашати кредит, якщо особиста біда зробила неможливим зробити це. Страхування як ми його знаємо сьогодні можна простежити в Велика пожежа в Лондоні в 1666 році, яка пожирала 13200 будинків. У період після цієї катастрофи, Микола Barbon відкрив офіс для забезпечення будівель.

види страхування

Страхування в цілому охоплює ситуації, пов’язані з ризиком чистого – тобто ситуації, в яких одні збитки може статися. Такі ситуації включають пожежі, повені та нещасних випадків. Люди також придбати страховку для покриття незвичайних видів фінансових втрат, як, танцюрист може застрахувати ноги від травм. Існують в основному три типи страхових полісів, проданих:

1. страхування життя

Поліс страхування життя передбачає, що страхова компанія буде платити певну суму, коли людина помирає. Це може бути оплачена одноразово або в розстрочку на рахунок одержувача [люди назвали страхувальнику отримувати з нагоди втрати годувальника]. Деякі види полісів страхування життя також дозволить страхувальникам, щоб заощадити гроші. Така політика грошової вартості. Страхувальником може позичати гроші по відношенню до грошової вартості або відмовитися від політики своєї грошової вартості.

ануїтетів

Ці плани заощаджень продаються страховими компаніями, щоб забезпечити регулярні фіксовані та пенсійного доходу. Якщо ануїтету [власник ануїтету] помирає, перш ніж отримати гарантовану кількість платежів, страхова компанія повинна продовжувати платежі бенефіціару.

дивіденди

Деякі страхові поліси повернення частини страхових внесків у вигляді дивідендів. Така політика називається беруть участь політики. Страхова компанія виплачує дивіденди, якщо він збирав гроші у вигляді премій перевищує суму, необхідну для виплати допомог та адміністративні витрати. Дивіденди можуть також включати в себе частку прибутку компанія заробила на інвестиціях виконані з якісних засобів. Дивіденди зазвичай виплачуються по страхуванню життя.

2. приватне медичне страхування

Медичне страхування оплачує всі або частину витрат на госпіталізацію, хірургічні втручання, лабораторні аналізи, ліки та інше медичне обслуговування. Зростання вартості медичної допомоги збільшилася необхідність адекватного медичного страхування. Ви могли постраждати великі фінансові труднощі без такого покриття, особливо в разі тяжкої хвороби або нещасного випадку.
Стоматологічне страхування є одним з найбільш швидко зростаючих види медичного страхування. Це допомагає платити за широкий спектр стоматологічних послуг.

3. майно та страхування відповідальності

Фізичних та юридичних осіб купити страхування майна і відповідальності, щоб захистити свої активи від фінансових втрат. Страхування майна забезпечує прямий компенсації, якщо майно страхувальника пошкоджені, знищені або втрачені в результаті небезпек. Страхування відповідальності захищає фізичних та юридичних осіб від можливих фінансових втрат, якщо їхні дії призвести до тілесних пошкоджень або іншим на шкоду, заподіяну власності інших.

Основні види індивідуального освітлення є:

• домовласників страхування

Це забезпечує захист від збитків від пошкодження будинку власника і його вміст.

• автомобільного страхування

Це найбільш широко покупні і найбільш важливим видами страхування. Драйвери несуть юридичну відповідальність за будь-які витрати, пов’язані з аваріями вони викликають. Цей вид страхування захищає страхувальника від фінансових втрат від нещасних випадків.

Фінансова життєздатність страхових компаній

Фінансова стійкість і міцність страхової компанії має бути головним чинником при купівлі договору страхування. Страхова премія виплачується в даний час забезпечує покриття збитків, які можуть виникнути багато років у майбутньому. З цієї причини, життєздатності страхової компанії дуже важливо. В останні роки, кількість страхових компаній стали неплатоспроможними, залишаючи їх страхувальникам, без покриття (або покриття тільки від підтримуваного урядом страховий пул з менш привабливими для виплати збитків).

Як страхові продається

Більшість страхових компаній продавати поліси через агентів. Ексклюзивними агентами є співробітниками страхової компанії, які продають тільки те, що політики компанії. Незалежні агенти продавати поліси для декількох компаній.