Страхування водіння п’яним

У разі, якщо ви зловили п’яного за кермом страхові тарифи будуть збільшуватися, і ви, швидше за все, дізнатися про речі відомої як SR-22 для багатьох. І не важливо, як це називається у вашому штаті – водіння в той же час під впливом або в стані сп’яніння – результат той же. Страхові тарифи різко рости навіть після цього можна керувати транспортним засобом знову.

Закони різні

Різні держави мають різні покарання щодо водіння в нетверезому вигляді, але у всіх штатах, вам буде відмовлено права водити автомобіль протягом певного періоду часу (починаючи з 30 днів до 12 місяців). І для того щоб отримати ліцензію назад і їхати знову в більшості штатів вимагають, щоб Ви представили SR-22 форми докази наявності необхідних покриття авто. Така форма може бути представлена ​​в страхову компанію, якщо ваша політика не закінчився, скасовані або припинені.

Премії буде ракета захмарні

Коли прийде час для прийняття SR-22 форми від вашої страхової компанії, компанія буде автоматично поставить вас у “високого ризику водій” категорії, яка в кінцевому підсумку означає, що ваші ставки підуть вгору. І під “піднятися” ми маємо на увазі подвійний або навіть потрійний у відповідності з державним ви зареєстровані дюйма, звичайно, ви можете ходити по магазинах навколо, як Є страхові компанії з “високого ризику” спеціальності.

SR-22 політика не так доступні

Деякі компанії не надають SR-22 страхового покриття, і якщо ви будете вимагати від них одного, будучи визнаним винним у водінні в нетверезому вигляді, вони, ймовірно, щоб скасувати вашу політику. Це зажадає від вас рішення компанії, яка надає SR-22, однак ваші премії все одно буде вище, тому що у вас вже буде історія політики скасування. Проте в деяких штатах, страхові компанії не мають право скасувати вашу політику, перш ніж його термін закінчився. Так Перевірте свої місцеві закони, щоб знати краще.

Як довго це триватиме?

Це також залежить від стану ви живете, але звичайна картина така, що вам доведеться платити більш високі страхові внески протягом не менше трьох років, будучи визнаним винним. І якщо ви зловили водіння в нетверезому вигляді знову буде більш серйозним покаранням.

Він також залежить від стану ви були в під час водіння. У більшості штатів є сильніші покарання за підвищення рівня алкоголю в крові, пасажири (особливо діти) в машину, шкоди майну або травмування людей зробили й інші чинники.

Як уникнути збільшених тарифів?

Найбільш радикальним заходом, щоб зберегти ваш авто страхування ставки на низькому рівні не є рушійною силою на всіх, будучи визнаним винним у водінні в нетверезому вигляді. Навіть якщо ви були за кермом автомобіля у вас немає вам все одно доведеться представити SR-22 форми для того, щоб відновити ваші водійські права.

Звичайно, є ще найефективніший спосіб зберігання ваших авто страхування, як це було. Просто не їздять у нетверезому стані, у стані сп’яніння, під впливом чи будь-яке інше змінений стан свідомості. Це дозволить не тільки заощадити автострахування, але заощадить ваш і чуже життя. Якщо ви переплуталися, викликати таксі або попросити тверезого друга, щоб рухатися. Це не так складно, чи не так?