Страхування власників будинку у вас є неправильну суму

Головна власники покриття є важливою частиною будь-якого хорошого фінансового плану. Так як наші будинки, ймовірно, нашим найбільшим активів, захищаючи себе, які мають право суми покриття має важливе значення. Однак, більшість з нас не знають, як правильно розрахувати нашу потребу у страхуванні домовласників.

Мало того, що більшість з нас використовує неправильний метод обчислення фігурі, коли ми повинні знати, скільки власників будинків страхового захисту ми потребуємо, мало хто з нас перерахували нашу потребу, так як ми придбали наші будинки. Якщо Ви жили у вашому будинку протягом тривалого часу, ви, ймовірно, неправильна кількість страхування. Інфляція може зробити помилку різниці.

Страхується за неправильну суму страхового покриття завжди боляче. Він може заподіяти нам біль у великий шлях, коли ми отримуємо менше нашого страхової компанії, якщо наш будинок знищений вогнем. Це може пошкодити нам, коли ми виписати чек на наших премій.

Один невірний спосіб визначити суму покриття вам потрібно, це використовувати суму, яку ви заплатили за ваш будинок. Чому це так? Одна з причин, що це неправильно, тому що це ціна, яку ви заплатили за ваш будинок включає в себе саму землю. Ваша земля, ймовірно, не згорить. Це не застраховані політики вашого домовласника.

Інший приклад неправильного способу визначити суму страхового покриття домовласників вам потрібно, це взяти за основу суму на зіставних продажів будинків у вашому районі. Якщо ця сума правильна, це просто збіг. Страхування житла власники не призначений, щоб купити новий будинок для вас.

Ці методи розрахунку суми, щоб забезпечити ваш будинок для сенсу, навіть якщо вони невірні. Тим не менш, ваш будинок власників страхового поліса не купуватиме вам новий будинок, якщо ваш згоряє. Вона буде відновити ваш будинок на вашій землі, якщо він згоряє.

Вартість цвяхи, лист рок, і кваліфікованої робочої сили у вашому регіоні впливає на витрати на відновлення вашого будинку. Витрати на купівлю аналогічного будинку безпосередньо не корелює із сумою покриття ви повинні мати на вашому домі.

Це означає, що ціна продажу інші будинки у вашому районі майже повністю недоречні. Вартість інші будинку включає в себе вартість землі. Вона також включає в себе значення, пов’язане з перевагами життя в вашому районі.

Якість школи у вашому районі, ймовірно, впливає на ринкову вартість вашого будинку. Витрати на відновлення вашого будинку, чи не будуть порушені тим, наскільки хороший державні школи або наскільки ви близькі до зручностей вашого міста.

Ваш будинок власників страхового покриття компанія повинна бути в змозі запропонувати метод для правильного визначення відновної вартості вашого будинку. Вони можуть мати формулу, яка використовує квадратні метри вашого номера і інших чинників.

Будь-яка фігура ви придумали після виконання розрахунків буде неправильно після року або близько того в зв’язку з інфляцією або дефляцією. Будьте впевнені, щоб перерахувати на рік або майже так.

Страхується за неправильну суму покриття може означати, що ви або платите занадто багато, кожен місяць або платять занадто мало, якщо ваш будинок зруйнований критої небезпеки. Обов’язково цінуємо ваш будинок правильно.