Страхування весілля і діамантові сережки

Якщо ви думаєте про покупку або найняти пару діамантових сережок для вашого весілля, варто дослідженням різних постачальників весільних страхування. Так само, як, дивлячись на вартість цитуючи це також варто розглянути детально політики як різні страхові компанії пропонують різні весільні кришку.

Як тільки ви отримали ваше весілля страхування розібралися, ви можете почати думати про те, які сережки ви хотіли б. Право пару сережок може дійсно поліпшити Ваш зовнішній вигляд, оскільки вони приносять м’яке світло на вашому обличчі. Однією з причин, чому діамантові сережки настільки приголомшливий відбувається тому, що світло, що проходить через алмаз знижується приблизно до 77 000 миль в секунду (світла у вакуумі рухається більш ніж у два рази, що швидкість). Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам вирішити, який стиль найкраще підходять для вашої форми особи:

Кругле обличчя – Наречені з круглими особами часто виглядають молодими. Якщо ви хочете, щоб ваше обличчя, щоб здаватися більше, вибрати подовжену, стрункий дизайн сережки. Пара, яка звисає нижче підборіддя зробить ваше обличчя виглядати стрункішою, але широкий сережки буде мати протилежний ефект, і тому краще уникати. Сережки стилі двадцятих часто мають довгу форму і може додати вишуканості в молодості принадами кругліше особа.

Квадратне обличчя – Якщо у вас квадратне обличчя, ви, ймовірно, фантастичні вилиці, але, можливо, захочете, щоб пом’якшити незграбні риси. Вибираючи сережки, вибрати для перевернутої трикутної форми, який ширше шпильки і вже на базі. Це зведе до мінімуму ваші щелепи і привернути увагу до вашої казкової структури кістки.

Довге обличчя – витягнуті обличчя, як правило, струнка і елегантна, але якщо ви підкреслити свою довжину вони можуть виглядати занадто вузьким. Уникайте довгих сережках і замість цього піти для широкого люстру або сережки стиль кнопки. Кремезний конструкцій буде працювати краще всього на цій формі обличчя.

Heart Shaped особи – серце форми обличчя жіночні і романтичні. В якості лінії щелепи є більш вузьким, ніж лоб, фокус з цією формою є додавання ілюзію ширини до основи особи. Трикутні сережки добре працювати на цій форми обличчя, оскільки вони створюють баланс.

Овальні особи – Якщо ви були благословенні з овальним обличчям вам не потрібно турбуватися про сережка конструкції, так як більшість стилі повинні комплімент вашої ідеальними пропорціями особливості.

Якщо ви вирішили купити або орендувати ваші ювелірні вироби, ваше весілля страховий поліс повинен покривати обрану пару діамантових сережок. Більшість авторитетних постачальників платити за втрату або пошкодження урочистих і весільних наряду (у тому числі сережки) до, протягом і після початку весілля. Проте, обмеження будуть різними для кожного політику таким чином, ви повинні перевірити з вашим провайдером.

Ваше весілля страхування може також повторно найняти сережки для взяття фотографії професійним фотографом. Однак якщо ви залишите свої сережки у припаркованому автомобілі, переконайтеся, що ви помістіть його в багажнику або бардачку, щоб приховати їх від сторонніх очей. Багато політиків буде охоплювати тільки коштовності, які вкрадені, якщо ці запобіжні заходи були прийняті.

Якщо ви вирішили виплеснути на пару діамантових сережок для вашої великої день, вони повинні бути хорошими інвестиціями, який триватиме до вашого шістдесятирічний ювілей і за його межами.