Страхування весілля або гідрокостюм це ваш choice_

“Кому потрібні весілля страхування? Це, ймовірно, не буде дощу.”

Ласкаво просимо в країну хмар, дощу, сонця, дощу, вітру, дощу, спеки та дощу. Якщо є одна річ, щоб сказати про клімат Великобританії, це принаймні змінної. Непередбачувані це ще один спосіб виразити це, і цілком може бути причиною, чому ми, британці славляться по всьому світу для початку непропорційно велике число розмов, коментуючи те, що погода робить, що він міг би робити далі, що він зробив сьогодні вранці, і те, що ми сподіваємося, що він не робить на тиждень по вівторках.

Весільне страхування відміни є одним з тих аспектів вашого весілля, яка відчуває себе абсолютно не так, як ніби ви робите якусь заяву, що пропонує у вас є сумніви, проблеми і турботи про успіх вашого шлюбу.

Біда в тому, що це не брак, які можуть бути засмучені місці дощу – але в день весілля може бути легко зруйнований.

При середній весілля Великобританії в даний час коштує близько £ 23,000, ставки на те, що погода може робити кілька місяців з цього моменту навряд чи мудрим, особливо в країні, де азартні ігри на те, що погода може зробити через п’ять хвилин може бути нітрохи не менш ризиковано.

Хоча це легко класифікувати британської погоди як відносно нешкідливі, і велику частину часу вона цілком може бути. Але все частіше ми чуємо звіти з Метеобюро стверджуючи, що в цьому місяці був самим вологим в історії, самий вітряний на запис, найгарячіша на запис.

Наприклад, цієї осені бачив рівно в два рази очікувана кількість опадів, яка прийде, що не дивно для тих людей, ще дитячий з одного кінця кухні в інший або з’ясування того, що вид, як від їх даху.

Хоча ідея плавання по проходу у вашому весільному платті навряд чи цікавий, він легко відхилити екстремальних погодних умовах нам здається малоймовірним, і продовжувати робити ваші весільні плани. Тим не менш, “вкрай малоймовірно” це довгий шлях від «абсолютно неможливо», таким же чином, що £ 23 це довгий шлях від £ 23000 – поки перша цифра є те, що весілля страхування може коштувати вам, а друге те, що він міг коштувати вам, якщо ви не будете приймати з весільної страхування.

Чим більше людей ви залучаєте у ваших планах весілля, тим більше шансів, що хтось може бути порушена екстремальних погодних умовах. Можливо, дах флористів був здувається в результаті нещасного Гейл, і вона не в змозі забезпечити квіти, або громадського харчування не отримали їх поставок, тому що їх постачальники були затоплені.

Якщо ви не обрали, щоб ваше весілля у верхній частині маяка, то ви можете зіткнутися з ризиком для місця затоплення або сильних вітрів, що дмуть над деревами, які блокують дороги. Навіть дерево, що впало на лімузині замовлені для нареченої не нечуване.

Якщо ви плануєте весілля в загальною вартістю близько 100 фунтів стерлінгів, то не тільки б ви, ймовірно, стоїть історія продажу в газети, але ви можете також враховувати ризик досить незначним.

Однак, якщо, як і багато людей, ви розглядаєте азартні ігри значенням новий сімейний автомобіль на ймовірність того, що в один прекрасний день місяця з тепер насолоджується чудовою погодою, то вам слід звернути увагу на кілька невеликих заходів обережності. Або замовити гідрокостюми та каное для весільного, або мати думати про виймаючи відповідний страховий поліс весілля.