Страхування – ваш say_

Чи знаєте ви, що більшість австралійських не мають мало або взагалі не говорять про те, як їх страхування життя будуть виплачуватися? Це впливає на вас і робить це здається правильним?

страхування життя в пенсійний

Ну, якщо ваше життя страхування проводиться у вашій пенсійний фонд і ви не виконали обов’язкового номінації бенефіціаром, то це могло б включати вас.

Тому що ваше життя зміни обставин, Довірчий управляючий буде використовувати ваші інструкції в якості керівництва, але завжди буду вважати поточну ситуацію у визначенні того, які бенефіціарів провести оплату.

Подумайте про свою власної ситуації, коли ви почали працювати ви, можливо, заповнив форму і страхування накидав на ньому ваших підопічних в той час. З тих пір, якщо ви скористалися “Вибір фонду (тобто ви можете вибрати свій власний пенсійний фонд, навіть якщо ви зміните роботодавців), то цілком імовірно, що ви ніколи не змінена або думав про їх оновлення.

Подумайте тепер про те, як швидко життя змінюється, ти вийшла заміж, розлучилася і не мав дітей з тих пір?

Так що поки Довірчий управляючий буде керуватися вашою бенефіціаром номінації, вони не пов’язані їм, що означає, що на вашій смерті, вони будуть мати кінцевої розсуд того, хто заплатив, а хто ні. Щоб зробити це, Довірчий використовувати свою волю, ваш бланк, але і слухати будь-які інші вимоги, які виникають в період оплати вигоду.

Що ви можете зробити?

Більшість пенсійних фондів тепер пропонуємо вам можливість зробити свій бенефіціаром номінації «Прив’язка». Це означає, що Довірчий керуючий повинен діяти у відповідності з Вашим дорученням. Так в чому ж різниця?

Якщо ви вирішили зробити ваші бенефіціаром номінації зв’язування необхідно оновлювати його частіше. Кожні три роки ваша форма повинна бути recompleted, свідком, а потім знову повернувся у вашій пенсійний фонд.

Так що якщо ви готові заповнити форму, раз на три роки ви можете мати набагато більше контролю над вашим переваги страхування життя. Крім того, ви можете конкретно вказується, скільки кожен з ваших підопічних повинні отримати, що ви заявляєте в процентному вираженні від застосування.

складне життя призведе до брудних виплат

Якби вам довелося думати про вашої смерті, кого б ви хочете отримати ваш комбінований пенсію по старості та страхування життя користь? Якщо ви вважаєте, сильно про ваших відповідей, то це безперечно варто зробити вашу номінації обов’язковими.

Наприклад, якщо ви виросли діти, коханки, дитина від іншого шлюбу, непрацездатного батька або іншої людини, якій ви хочете підтримати після вашої смерті, то обов’язковою номінаціями дозволить вам бути впевненим, що вони будуть продовжувати бути передбачені .

Ви можете запитати зобов’язує формі номінації бенефіціаром від постачальника пенсію по старості і може завершити його в приватному порядку. Форми потім відбувся в довіру ваших пенсійний фонд.

Єдиний раз, коли Довірчий керуючий не платитиме у відповідності з вашим обов’язковим номінації, то, якщо вони:

• обмежені згідно з розпорядженням суду, який запобігає платежу (наприклад, постанова суду у сімейних справах),

• знати, що ви обмежені згідно з розпорядженням суду від прийняття обов’язкової номінації, або

• форми визнається недійсним.

уникаючи питань при заповненні прив’язки номінації бенефіціаром

При заповненні форми прив’язки бенефіціаром, уникнути типових помилок, таких як:

• Чи не перевіривши відсотки в сумі 100 відсотків. Більшість фондів вимагають використання повного номера, тому якщо у вас є троє дітей ваших номінації повинен заявити 34 відсотків до однієї дитини і 33 відсотків до двох інших, а не 33,3 до кожного.

• Переконайтеся, що підпис і дату формі і що у вас є два свідки, підпис і дату формі. Ваші свідки повинні бути старше 18 років, в іншому випадку ваша заявка може бути визнана недійсною.

є обов’язковими номінаціях потрібно за межами пенсійного

Якщо ви вирішили придбати страхування життя за межами вашого пенсійного страхування життя стане частиною вашої нерухомості і розповсюджуватиметься у відповідності з інструкціями у вашій волі. У цьому випадку, переконайтеся, що ви зберігаєте ваші Волі в курсі поточних життєвих обставинах.