Страхування вашого бізнесу може бути дешевше

Ви з нетерпінням чекаю, щоб почати свій власний бізнес в найближчому майбутньому? Якщо так, то майте на увазі, що ви будете мати різні витрати на діяльність кожного місяця і страхування п важливим елементом витрат дисертацій. Страхування вашого бізнесу дуже важливо, особливо якщо ви малий бізнес тільки починає. Факт в тому, що навіть великі компанії з великим ризиком засобів використовувати страхування як інструмент управління ризиками. І платять за страхування може коштувати вам досить багато іноді. Але це не означає, що страхування Вашого бізнесу завжди має бути дорогим. Є способи, ви можете знизити витрати на страхування і як і раніше тримати покриття потреби вашого підприємства.

Однак, перш ніж ви дійсно почати розгляд вашої політики ви повинні дізнатися основні елементи страхування для бізнесу. І, регулюючи покриття для цих елементів ви зможете скоротити витрати на страхування ефективно.

Основні види страхування для бізнесу:

1. Власника бізнесу Політика (ПБ)-найбільш вигідний вид страхування для невеликого підприємства, яке має менше, ніж 100 співробітників. Цей вид страхування забезпечує як страхування майна та відповідальності, і тільки одна премія повинна бути оплачена.

2. Спільної відповідальності – Самі потенційними зобов’язаннями, здійснюється в рамках цієї форми страхування. Ситуації, які описані в діапазоні від нещасних випадків за законом.

3. Страхування майна – Як випливає з назви, цей вид страхування покриває власність бізнес від різних ризиків. Більшість політики охоплюють пожежі, повені, крадіжки і стихійних лих, однак ви повинні проаналізувати політику точний список критих ситуаціях.

4. Компенсації працівникам – Цей вид бізнесу страхування гарантує відповідальність роботодавця перед своїми працівниками з надання медичної допомоги, компенсацій і втрата доходів у разі аварій або інших пов’язаних з роботою ситуаціях.

5. Професійна відповідальність / Помилки та пропуски – Обкладинки вашому підприємстві, якщо він не піддається ризику відповідальності від клієнтів або партнерів через операційних помилок або недбалості.

6. Директорів та посадових осіб – Захищає старших співробітників, пов’язаних з роботою ризиків.

7. Автомобілі Бізнес – Питома Автострахування для автомобілів, які використовуються в комерційних цілях вашою компанією.

8. Umbrella – Страхування різних активів з одного покриття у випадку витрати досягають певного рівня, а не купувати окремі політики для численних активів, таких як майно, транспортні засоби. І т.д.

9. Подорожі – Платить за нещасні випадки, які відбуваються, коли роботодавець знаходиться в ділові поїздки.

10. Ключова життя людини – це форма бізнесу страхування захищає підприємства від втрат, викликаних інвалідністю або смертю ключових співробітників.

11. Припинення підприємницької діяльності – покриває збитки, що бізнес має до особи у зв’язку з тимчасовою призупинення діяльності у зв’язку з непередбачуваними подіями, таких як пожежа. Вона охоплюватиме чистого прибутку, які губляться в цей період.

Як тільки ви навчитеся покриття суми для цих форм страхового бізнесу і аналізувати ваші страхові потреби це буде набагато простіше для вас, щоб коригувати політику до Ваших вимог. Пам’ятайте, що ключ до дешевої страховий бізнес, який має право покриття для ризиків вашого бізнесу потребує захисту від, не те, що ваша страхова компанія вважає, що краще для вас.