Страхування – важливо і що не можна робити

Страхування є те, що ви купуєте в якості захисту проти немислимо. Однак, як правило, коли ви подаєте страхування стверджують, що ви відчуваєте, що ви стали набагато менше, ніж ви заслужили. «Всі ці премії за ці роки пропали даром” ви зітхання! Ось кілька найпоширеніших помилок страхування ви можете уникнути, так що ви можете отримати право співвідношення ціни і якості на страхування.

Страхування життя:
• Ваш поліс страхування життя не є ощадний рахунок, не перетворити його в один. Не купуйте життя грошової вартості політики, коли те, що ви насправді потрібно, це довгострокова політика життя. Якщо вам потрібно вкладати гроші довгострокове планування для виходу на пенсію, 401 (к) є набагато кращим варіантом у будь-який день!
• Не відкладайте покупку поліса страхування життя і не underinsure. Правило полягає в розгляді принаймні в десять разів ваш річний дохід як суму, яку ви хочете, щоб ваші утриманці мати. Пам’ятайте, що основна мета план страхування життя полягає в наданні фінансової підтримки Вашої родини, коли ви вже не навколо, щоб зробити це самостійно.
• Не дозволяйте вашим агентом вирішувати, що добре для вас. Переконайтеся, що ви розумієте наслідки і штраф друку кожного слова вашого страхового поліса.
• Не використовуйте на з придбанням поліса страхування життя, як один раз діяльність. Пам’ятайте, що потребує змін з плином часу.
• Замість того щоб купувати просто випадкова смерть / страхування подорожей, він має набагато більше сенсу, щоб купити повний поліс страхування життя, яка може виглядати дорожче спочатку, але вийде дешевше в довгостроковій перспективі.

Страхування житла:
• Ніколи не робіть помилку в оману те, що ви заплатили за свій будинок з його витрати відновлення. Земля в основному непорушним і в тому числі землі в вашою оцінкою, щоб відновити ваш будинок структура просто змушує вас витрачати більше коштів на премії, не отримуючи відповідної віддачі. Коли ви стверджуєте, вам платять відновити / відремонтувати структури.
• Гребінець вашого будинку страховий поліс слово в слово. Не думайте, що завгодно. Швидше за все, якщо ви живете в схильних стихійним лихам області, схильної до землетрусу або повені, або вам доведеться купувати окремий покриття для них, або ваша політика може мати окремий зменшують стверджуючи будь-який збиток, що виник з цих основних лих.
• Переконайтеся, що ви перевірити страхові вимоги площі перед купівлею будинку там. Після урагану Катріна, багато великі страхові компанії дому витягнув з цієї області. Перевіряти компанії, за умови покриття і тарифів поширений в місці, перш ніж ви купуєте нерухомість там.
• Переконайтеся, що ви оновити будинок страхової компанії, як тільки ви вносити зміни / доповнення до вашого будинку первісної структури найближчим часом. Чи не оновленням вашої страхової компанії про зміни є однією з головних причин для претензій власників будинку “бути відкинутим.
• Якщо ви живете в групі будинків або кондомініуму схеми, перевірити, що розглядається в рамках плану страхування житла групи, так що ви не будете купувати дублікат покриття для тієї ж структури. Це найкраща ідея додати до політики охопити все.

страхування автомобіля:
• Це не дуже хороша ідея, щоб застрахувати своє авто, щоб тільки відповідати основним вимогам страхування відповідальності передбачено вашому штаті. Тримайте відповідальності кількостях набагато вище. Наприклад, мінімальна держава доручено відповідальності за AZ Auto є 15/30/10. Однак, якщо ви знаходитесь у вині в результаті нещасного випадку і ваш рахунок від потерпілої сторони перевищує це, вам доведеться платити з власної кишені. Що робити, якщо ви потрапили до лікаря, або, ще гірше автомобіль, повний дітей. Чи можете ви уявити фінансові наслідки?
• У той час як це ніколи не гарна ідея, щоб underinsure, багато хто робить помилку, за страхування свого автомобіля. Ведення зіткнення і всеосяжний на дуже старому автомобілі з невеликим вартість при перепродажі насправді не вам багато, якщо ви були в цілому Вашого автомобіля. Зазвичай падіння зіткнення охоплення як тільки ваш автомобіль 7 років і всеосяжний охоплення, коли він буде старше 10 років.
• Перед виконанням будь-яких змін у вашому автомобілі, перевірте, якщо ваша страхова компанія в порядку з ними. Більшість страхових компаній не покривають двигунів, які були змінені.
• Переконайтеся, що ви знаєте, що синій вартість вашого автомобіля, в той час подачі позову для вашого автомобіля склав. Гарна ідея, щоб подивитися на покупки вартістю не менше п’яти подібних машин у вашому районі, а потім усереднити їх вартості. Це те, що ваш автомобіль страхова компанія повинні платити за ваш автомобіль склали, якщо він не був застрахований за узгодженою вартості.
• Люди розуміють, як дорого страхування на автомобіль, після його купівлі. Перевірте запису автомобілів різних моделей, щоб побачити, яка з них дешевше застрахувати перед покупкою вашого автомобіля. Вам заощадити великі $ $ і розчарування надалі.