Страхування біди боляче кишені автолюбителів

Всім відомо, що за кермом автомобіля означає, що ви є справедливе кілька зайвих витрат, як обслуговування, палива, а також страхування, яке в багатьох випадках може бути здоровенний вартість за те, що в змозі вести. Справа з тому, що страхування є обов’язковим у Великобританії та більшості інших країн і водіння без нього буде часто коштувати вам набагато більше, ніж це того варто.

У нещодавній доповіді, за оцінками, 3% від 580 000 британських автомобілістів водіння без адекватного страхового покриття автомобіля, як правило, це можуть бути люди, які були витіснені з ринку, оскільки вони вважаються великий ризик для страховиків і так були обтяжені великими преміями . Ці драйвери, як правило, молодших чи менш досвідчених і для багатьох з них премія вище £ 1,000 марки в кращому випадку вони можуть зробити.

Проблемою для них є те, що, якщо вони спіймані потім вони стоять, щоб потенційно втратити свої ліцензії або навіть автомобіля при русі їх страховки. На додаток до цього, якщо незастрахованих водій були бути пов’язані з іншим водієм, то це означатиме, що замість простого обміну страховки було б перетягнути весь процес з судових справ часто є результатом.

Гірша частина для невдачливого душа, яка приймає участь у ДТП із незастрахованим водієм є те, що їх немає претензій бонус, швидше за все, будуть порушені, і в ці дні фінансової невизначеності водії чіпляються за свої бонуси ніяких претензій, так що вони можуть тримати свої витрати перевірити. Деякі страхові компанії не пропонують жодних претензій бонус схем захисту, які знову коштувати додатково.

На щастя, з досягненнями в драйвері бази даних, а також підвищена увага з боку поліції, багато з цих випадків водії без страхування автомобіля як шукаються на перш ніж вони зможуть заподіяти будь-якої біди для тих, хто належним чином застраховані. Це втішно крок для застрахованих водіїв, як це передбачається, що незастрахованих водіїв у дев’ять разів більш ймовірно, буде винен у разі аварії.

Поновлення інтересу прийшов для незастрахованих питання драйвера як фінансовий клімат робить його набагато більш привабливим для тих, із зростанням премій просто дозволити їх страхове покриття закінчилося. Але з поліцією в багатьох країнах накладаючи штрафи у 200 фунтів стерлінгів і шість водіння очки для своєї ліцензії є надія, що люди будуть похитнути переконання, що прекрасно працює дешевше, ніж їх £ 1,000 страхової премії. Два примірники бути спійманим без страховки дорівнюють позбавлення водійських прав або втрати ліцензії, яка буде боляче більшість водіїв більше.

Але з автомобілем страхові внески на підйомі, що може робити водіям, щоб спробувати зробити більш привабливою вартості? Ну достаток сайтів страхової порівняння зробити це досить легко для водіїв, щоб порівняти страхування автомобіля, а не дзвонять всі страховики до особисто отримувати котирування яких є те, що багато хто з нас повинен був зробити в минулому.

Ті, хто шукає, щоб пройти з водіння скоро повинні розглянути питання про продовження їх водіння освіти з Pass Plus схемою, що це, як виявилося, щоб допомогти знизити премій через широкого спектру дорожніх ситуаціях якої водій отримав освіту, як на автостраді водіння. Є ще способи водії можуть скоротити свої витрати на страхування, крім позбавлення від їх охоплення всіх разом, які явно стає більш дорогим методом для автомобілістів.