Страхування будівель кращий спосіб отримати будівля страхування для себе

У той час розглядає питання про прийняття вашого будинку страхового покриття, то бажано, щоб ви приймаєте до уваги політики різних страхових компаній. По-перше, ті страхові компанії повинні брати до уваги, що застрахувати всі ваші будівельні матеріали. Такі страхові компанії доцільно, тому що ви завжди будете в своїй тарілці в разі будь-яких ушкоджень.

Сплата премій за страхування будівлі

Після того як ви отримали будівельної компанії страхування на ваш вибір, ви повинні дивитися на те, як ви можете платити страхові внески. Ні за оцінити вартість вашого будинку, щоб заплатити менше премій. Коли ви зробите це, то він буде розглядатися як неправдиву інформацію, яка може призвести до відмови від вашої програми. Ви не повинні переоцінювати вартість вашого будинку так, щоб ви доплатили, у випадку руйнування. Ви платите тільки більше премій і у випадку аварії ви будете тільки заплатили за фактичну вартість вашого будинку.
У разі, якщо страхова компанія дізнається, що ви дали неправдиву інформацію, вони не будуть розглядати вашу заявку, але вони будуть відмовлятися від нього.

Кілька компаній, які дають іпотечні кредити фізичним особам також придумати своє власне страхування будівлі. Тим не менш, це не обов’язково означає, що ви повинні прийняти кришку будівлю страхування з тим же іпотечна компанія, яка дала вам вашого кредиту.
Ви можете відвідати кілька різних страхових компаніях будівлі для того, щоб порівняти їх політику. Проте, перш ніж зробити це, переконайтеся спочатку з вашим іпотечним кредитором і встановити, чи є він / вона може вважати вас приймаючи кришку будівлю страхування з іншою компанією страхування будівлі.

Страхові ризики в будівництві страхування

Хороша страховка будівля повинна бути в змозі застрахувати свою будівлю від різних лих. Страхування будівлі повинні не тільки покривати не тільки одна катастрофа, а кілька катастроф. Серед лих, які повинні бути покриті страховою компанією потенціалу повинно включати; освітлення лиха, повені, сильні шторми, землетруси і підземні поштовхи, землі і зсувів, крадіжки, вибухи і пожежі.

У разі стихійного лиха, найкраща політика будівля страхування повинне також охоплювати як реконструкція і ремонт. Після того як ви встановили страхування будівлі, які ви хотіли б скористатися вашою страховки з, вам буде необхідно заповнити документ. Цей документ буде на котирування запитуєте. При заповненні цієї форми, дати правдиву інформацію, тому що у випадку будь-якої фальші, не може бути ніякої компенсації у разі катастрофи.

Перед тим, як просити Вас лапках, то бажано, щоб ви знаєте, що ваша році будівлю було побудовано і матеріал, який був використаний. Переконайтеся, що ви в повній цілості будівлі страхової компанії вибір, перш ніж передати ваше будівлю їм для впевненості. Ви повинні дивитися в його достоїнства і недоліки будівлі страхування, поки ви не будете задоволені. Таким чином, це добре, щоб відвідати більше одного будівлі страхової компанії, щоб порівняти їх страхування будівлі з точки зору їхньої політики, перш ніж погоджуватися на краще.