Страхування будинку і землетруси покриття

Ви відчували землерийної на 26 лютого 2008 року? Якщо ви відчули землетрус в ту ніч рік тому, чи ні, з тих пір страховики Великобританії будинки отримали тонни претензій, пов’язаних з пошкодженням доставленого нею.

На відміну від повеней влітку минулого року, коли багато домовласників не отримали їх охоплення за шкоду, провідні провайдери стверджують, що найбільш страхування будинку будуть розглянуті у зв’язку з землетрусом збитку. У випадку, якщо ви постраждали також майновий збиток, Асоціація британських страховиків пропонує кілька порад, щоб допомогти вам в отриманні вашого покриття швидко без шуму.

Зверніться до страхової компанії так швидко, як ви можете
Чим раніше ви звернетеся до вашого оператора, тим швидше вони можуть отримати оцінювача для оцінки збитку. Крім того, зверніться до вашого будинку страхову компанію, щоб дізнатися точну процедури, які повинні бути дотримані. Деякі компанії, можливо, налаштувати процес приступити до виплат швидше, у зв’язку з великою кількістю претензій, пов’язаних з недавнім землетрусом.

Негайно перевірте, якщо ваше майно має пошкодження, які загрожують вашої безпеки
Сила землетрусу могло стати причиною пошкодження, яке робить ваш будинок не безпечно. Одна з перших речей, які ви повинні зробити, це перевірити вашу власність цінувати його безпеку. Деякі з найбільш схильних місця даху, натуральне, плитка, труби, і стіни.

Звертатися до відповідних сервіси для перевірки вашої власності, у разі, якщо ви думаєте, труби і проводка пошкоджені
Fallen кладка, або тріщини в стінах часто вказують на структурні пошкодження вашого майна. У такому випадку збиток може принести більше неприємностей в майбутньому. У випадку, якщо ви думаєте, що води, газу або електричної лінії у ваш будинок, можливо, були пошкоджені, зверніться до відповідних послуг миттєво.

Перейти на альтернативне житло, якщо у вас є у вашому будинку
Перевірте ваш будинок страховий поліс на певні переваги, які зроблять життя простіше, у разі, якщо ви повинні евакуювати вашу власність. Якщо майно пошкоджено в результаті землетрусу і стає небезпечним, ваше дешеве страхування будинку може покрити витрати альтернативного житла, поки це не фіксована і безпечна для життя дюйма Деякі політики можуть поставляти заміна покриття потреби, якщо ви не можете увійти у власність їх використовувати.

Сфотографуйте шкоди для підтримки вашої претензії і отримати котирування страхування житла
Фото може допомогти ваш будинок страхової компанії для оцінки вартості пошкоджень швидше. Іноді страховик може цінуємо ваші претензії без допомоги експерта, але це дивно.

Не починайте ремонт до страховика схвалює ваші претензії
Будьте впевнені, що ви тільки наймати працівників дійсні і ремонт підрядників. Не довіряйте дверна пружина будівельників.

Чи не знищити докази
Тримайте пошкоджену володінь для оцінки та докази вашої втрати. Зачекайте, поки всі роботи виконуються квитанції на отримання повної страхової котирування будинку.

Якщо завдяки щасливому випадку, ви уникли ушкоджень лютневого землетрусу, ви повинні ще пам’ятати про деякі речі. ABI припускає, що кожен четвертий Великобританії домовласник не мати будинку страхування на всіх, і багато з тих, хто це робить, є недостатньо застрахованих. Таким чином, у вас є можливість переглянути ваш будинок страхування котирування і політики і переконайтеся, що ви належним чином захищені.

Чи робили Ви молюска на ваш страховий поліс? Якщо ви зробили це через недавнього землетрусу чи ні, будь ласка, зайняти кілька хвилин, щоб поділитися своїм досвідом – пишіть відгук страхування житла. Це дивовижний спосіб винагородити хороше обслуговування клієнта або висловити своє невдоволення для всіх тих, хто читає, в тому числі ваші постачальники страхування житла.