Страхування авто знижка пояснив

Незалежно від того, де ви живете, якщо ви за кермом більш ніж на тиждень, то легко зрозуміти, що нещасні випадки можуть і не статися. Особливо в сучасному суспільстві, нещасні випадки відбуваються частіше через драйвера відволікань, таких як мобільні телефони та інші речі, які приймають водії увагу від дороги.

Іноді щось може трапитися з вашим автомобілем, навіть коли ви не за кермом. Дерева кінцівок може зламатися і впасти на вашому автомобілі, кошик врізається в лобове скло або навіть автомобільної крадіжки зі зломом. Важливо, щоб мати належне освітлення від низького компанії страхування автомобіля вартістю. Він також вимагає закон, що ви принаймні придбати мінімальну кількість знижка авто страхування.

навіщо купувати низькою страхової вартості автомобіля

Авто страхування захищає Вас від фінансових ризиків, пов’язаних з особистою травми і пошкодження обладнання в результаті автомобільних аварій, крадіжок, вандалізму і стихійними лихами. Низька вартість автомобіля клієнти платять страхові премії автострахування так що в разі аварії, страхова компанія допомагає фінансово покрити вартість ремонту або заміни, залежно від типу авто знижка страховий поліс у вас є.

Всі держави вимагають драйверів придбати принаймні мінімальна кількість страхуванні відповідальності. Таким чином, якщо хтось автомобіль був пошкоджений в аварії з вини іншого водія, пошкодженої драйверів страхова компанія покриє збиток. Інші типи низької вартості страхування автомобіля не є обов’язковим, потрібно і не рекомендується на основі державного регулювання.

Крім того, якщо ваш автомобіль фінансується і є поточний кредит або лізинг, ви, швидше за все, буде потрібно кредитором придбати певну кількість авто страхування.

страхування відповідальності

Державні закони знадобитися придбання мінімальної кількості низьке охоплення страхування автомобіля вартістю. Швидше за все, вони вимагатимуть від вас принаймні, придбати деякі або всі з таких видів відповідальності охоплення:

* Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності – це страхування авто знижка покриття захищає ваші активи, якщо ви нести відповідальність за автомобільну аварію, де інші люди травми або загибелі.

* Відповідальності за шкоду власності – покриває ремонт або заміну іншим транспортним засобом особи або іншого майна.

* Незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів покриття – якщо ви не проживаєте в “без провини” стан (де ваші низькою страхової вартості автомобіля покриє Ваші збитки), це авто страхування страхує вас від втрат, викликаних іншими водіями з невеликим (застрахований в недостатній мірі) або (незастрахованих) автострахування.

Щоб переконатися, що ви захищені та покриті, рекомендується, що ви купуєте більше, ніж мінімальний розмір знижки, авто страхування вимагає ваша держава.

зіткнення освітлення

Зіткнення авто страхування, як правило, додатково в більшості держав, але це має сенс придбати цей охоплення. Це може врятувати вас від виплати з власної кишені для автомобільних ушкоджень. Є кілька видів зіткнення покриття.

* Collision – платить, щоб відремонтувати або замінити ваш автомобіль, якщо він пошкоджений в результаті нещасного випадку.

* Всеосяжний – страхує ваш автомобіль від пошкоджень, викликаних щось інше, ніж автомобільної аварії, такі як крадіжки, пожежі, повені чи вандалізму.

* Медичні платежів або особистого захисту травми – охоплює різні медичні витрати, що не покриваються вашої медичної страховки або Ваших пасажирів.

зрозуміти вашу політику

Важливо прочитати та зрозуміти вашу низьку вартість автомобіля страховий поліс, тому що бувають випадки, коли авто страхові компанії не можуть платити за все повністю.

Франшиза – найчастіше ви повинні платити зі своєї кишені певну суму грошей для вашого авто страхування удар дюйма

Виняток – події або ситуації, коли ваше авто страховий поліс спеціально опускає охоплення, такі як пошкодження майна або травми ви навмисно заподіяти іншим або навіть пошкодження власного автомобіля від механічних пошкоджень.

Витрати вище обмеження – будь-які витрати, які перевищують суму в доларах кришкою у вашому авто страхування. Ви могли б бути відповідальні за різницю.
низькою страхової вартості автомобіля

Багато факторів впливають на ваше авто страхової премії, такі як вік, стан ви проживаєте, марку і модель вашого автомобіля, де ваш автомобіль припаркований і запису водіння. Деякі речі знаходяться поза вашим контролем, але є деякі поради, які допоможуть вам заощадити гроші на страхування автомобіля і знизити премій:

* Збільшення вашого авто страхування франшизи
* Не купуйте додатковий охоплення таких як буксирування та послуги прокату автомобілів.
* Не купуйте зіткнення і всеосяжний охоплення, якщо Ваш автомобіль вартістю менше $ 1000 або ви можете дозволити собі заплатити за ремонт, якщо це необхідно.
* Запит про знижкою Автострахування. Деякі компанії страхування автомобілів пропонують знижки за низьким пробігом або безпеці.
* Уникайте покупки автомобіля, який схильний до крадіжки або дорогими в ремонті.
* Залишити свій автомобіль у гаражі.
* Привід безпечніше і поліпшити своє водійське досьє.

навколо магазину й порівняти котирування низької вартості автомобіля страхування

Важливо, щоб навколо магазину і отримати кілька цитат для авто страхування. Авто страхових внесків за той же покриття на той же автомобіль може широко варіювати у різних страховиків. Гарний час, щоб ходити по магазинах навколо, коли ваша поточна політика Автострахування є для оновлення, хоча ви можете змінити політику в будь-який час. Отримати знижку авто страхування котирування від декількох компаній, але порівняти політику, а також ціни. Будьте впевнені, щоб зрозуміти тип авто страховий поліс, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Дослідницькі компанії страхування автомобіля, щоб дізнатися, якщо вони мають хорошу репутацію в галузі.