Страхування автопарку – знати, як це працює

Мотор флоту страхування є типовою автомобільної страхування, який охоплюватиме більше трьох транспортних засобів або парк автомобілів під єдиної політики. У разі, якщо у вас є три або більше транспортних засобів будь-якого типу, а не страхування їх окремо, ви можете взяти цю політику, щоб уникнути суєти і обробки різних політик для кожного транспортного засобу. Ця стаття допоможе вам краще зрозуміти функціональні можливості цього політики, її переваги і кілька інших речей.

Автомобільний парк страховий поліс призначений для покриття кількості транспортних засобів під одним політики. Різних транспортних засобів, таких як автомобілі, мікроавтобуси, мотоцикли, фургонів для перевезення коней, Автодома і т.д. також можуть бути включені в парк для страхування. Хоча кількість транспортних засобів може змінюватися в залежності від страхової компанії, загалом, страхування автопарку застосовно до флоту з 3 або більше транспортних засобів.

Це юридично зобов’язані мати достатню страхове покриття для кожного транспортного засобу двигун, який використовується чи залишається на суспільному шосе, приймаючи автопарку страхування для вашого автомобіля служить цій меті.

Хто вимагає страхування автопарку?
На відміну від загального припущення, що автомобільний парк страхування є корисною тільки деякі підприємства, він буде служити будь-якій особі, яке спонукає багатьох автомобілів. Навіть великі сім’ї, які мають не менше п’яти автомобілів, щоб гарантувати, можете вибрати для цього страхування, щоб скористатися її перевагами.

Коли справа доходить до бізнесу, будь-яка компанія, яка використовує більше трьох транспортних засобів для їх бізнес-операцій, таких як автомобілі для ділових поїздок, таксі для перевезення співробітників, фургони для мети поставки, особистий автомобіль режисера під назвою компанії, і так далі, може отримати користь з флоту страхування.

Хоча цей вид страхування є корисним для більшості підприємств, протягом кількох підприємств, таких як доставка кур’єром та фірми, послуги таксі, оренда автомобілів, фірми, що надають працівникам службових автомобілів, охоронних підприємств і т.д., це дуже цінно. Грунтуючись на їх розміру флоту вони можуть вибрати страхування малого флоту протягом 3-12 транспортних засобів і транспортних засобів великої місткості флоту для 13 і більше транспортних засобів.

Покриття пропонованих політика
У порівнянні з індивідуального страхування авто, автомобільний парк страхування всеосяжну політику, яка забезпечує широке покриття. Типова політика охоплює третю партію крадіжок і пошкоджень, пожежі, вітрове скло страхування, Аварійна служба, крадіжки ключів, медичні витрати на заподіювача шкоди, судових витрат і т.д. При необхідності ви можете включити прикриття для товарів, витрати на заміну транспортного засобу, незастрахованих відновлення втрат і т.д. на основі вашої здатності платити страхові внески і варіанти зі страховиком.

Цей страховий поліс також пропонує прикриття для водія, але, грунтуючись на декількох умов, таких як водійські права водіїв, водії старше 17 років, хороші історії водіння і т.д.

Фактори, які можуть вплинути на вартість поліса
Кожна страхова компанія розглядає різні фактори для прийняття рішення про прийнятність флоту страхування. Однак, є кілька загальних факторів, що впливають на цінову політику. Вони розміром флоту, тип транспортних засобів, характер бізнесу, поєднання різних транспортних засобів, вік, стан і пробіг кожного автомобіля. У деяких випадках, флотів молодих водіїв і обсяг обмеження на рух просив також буде впливати на премії.

Мотор флоту страхування вигідна двома способами – по-перше, це є економічно ефективним і по-друге, знижується необхідність обробки різних страхових полісів. Якщо ви плануєте взяти на страхування автопарку політиці, це добре, щоб скористатися допомогою брокерських фірм страхування. Відомий страховий брокер буде мати доступ до багато страхових компаній і може ефективно запропонувати вам право таку політику, яка відповідає вашим потребам. Вони допоможуть вам на кожному кроці, а також дозволяє отримати кращі ціни в галузі. Вони будуть піклуватися про продовження політики, а також допоможе вам отримати кришки швидко.