Страхування автомобіля і що ви повинні know_

Кришки за умовами страхування, автомобіль діляться на шість частин, які є широкими. Вони включають в себе частини-страхування відповідальності, яка є найбільш важливою частиною страхового покриття двигуна. Він захищає вкриті особи, щодо позову або вимоги, що виникають з необережності страхувальника або експлуатації застрахованого авто. Відповідно до цього охоплення страхування угодами, в яких страховик зобов’язується виплатити будь-який збиток або тілесні ушкодження або матеріальну шкоду, за який застрахованій юридичної відповідальності за автомобільну аварію.

Інший пункт під мотором страхуванні відповідальності політику страхування автомобілів є застрахованих осіб і в більшості країн чотири групи включені імені застрахованих і членів родини. Ім’я застраховані також включає в себе чоловіка, якщо мешканці одного домогосподарства. Член сім’ї не є людиною, пов’язаних з ім’ям застрахована кров’ю, шлюбу чи усиновлення, який проживає в тому ж будинку. Будь-яке інше обличчя, використовуючи ім’я застрахованого авто покриті Також страхується за умови, що ця людина може встановити, що розумна віра дозвіл було надано сюди використання авто.

Покриття також застосовується до будь-якій особі або організації юридичну відповідальність за ім’я застрахованого або членів сім’ї використання будь-яких авто. Крім того, будь-яка людина або організація юридичну відповідальність за дії особи покриті при використанні критої авто також застраховані. Додаткові виплати залежно від ліміту відповідальності повинні бути оплачені страхувальником, таких як вартість під заставу облігацій, відсотки, що нараховуються після винесення рішення, втрата денного заробітку і премії з апеляції. Частина В політику страхування автомобілів є медичне страхування платежів. під це знову страхуванні угодами, в яких компанія сплатить всі розумні медичні або похоронних витрат, понесених страхувальником сюди послуг протягом трьох років з дня аварії.

Він також буде включати деякі винятки, які виключають тілесні ушкодження, займаючи транспортними засобами з менш ніж чотирма колесами. Якщо покрита особистих авто використовується в якості перевезення охоплення або надання цю політику страхування автомобілів не застосовуються. Використання транспортного засобу, як резиденція звільнені в освітленні, а також, якщо травма сталася під час трудової діяльності та інші. Первинні та надлишкові медичного страхування і інша частина частини Б. медичні платежі охоплення надлишку стосовно котрі належать транспортним засобом.

Частина С. є незастрахованих охоплення автомобіліста, який визначає незастрахованих автомобілістів, як і хто їздить без страхування відповідальності, і, отже, це охоплення платить за нанесення тілесних ушкоджень, пов’язаних з незастрахованих автомобілістів, вдарити і втекти водія та / або недбалого драйвера без страхового покриття. Страхування угод в рамках це де страховик зобов’язується відшкодовувати збитки, що незастрахованих має законне право на отримання від власника чи оператора незастрахованих транспортних засобів. застрахованих осіб, в більшості випадків саме там групи ім’я застрахованого і сім’ї, іншої особи, при цьому вони займають вкриті авто і будь-які особи, юридично право на відшкодування збитку.

Частини політики страхування автомобілів, як з частини D до року частина F включає в себе покриття шкоди для вашого авто, обов’язки і після аварії або втрати і загальні положення відповідно.