Страхування автомобіля в США

Ринок автомобілів страхування в Сполучених Штатах Америки, звичайно ж, найбільшою в світі, і страхових продуктів, пропонованих на ньому надзвичайно різноманітні. Це пов’язано, як і для багатьох американців автомобіль став найпоширенішим, а часто і єдиним засобом транспорту, і що страхування відповідальності автовласників обов’язкове. Це необхідно для автовласника мати страховий поліс на ліцензування його автомобіля, рульове управління цього, продовження водійських прав. У США немає федеральної системи регулювання страхової галузі, і кожен співробітник виконує ці функції самостійно, а також вимоги до проведення автомобіля страхової відрізнятися.

Норми обов’язкового страхування існує практично у всіх американських штатах, але його види та межі відповідальності може істотно відрізнятися. Відмінності викликані низкою факторів: насичення персоналу автомобільного транспорту, статистика аварійності, особливості цивільно-правового регулювання.

Цивільна відповідальність автовласників (відповідальність за фізичне і майнового збитку третім особам) найпоширеніший вид в США обов’язкового страхування автомобілів. Мінімальний ліміт відповідальності на фізичне ушкодження на одній жертві може складати від 10 000 до 50 000 $, частіше – 15-25 000 $, по збитку майну – від 5 000 до 25 000 $, в більшості випадків – 10 000 $. У багатьох країнах необхідно забезпечити медичні витрати автовласника також. Вона здійснюється за допомогою таких видів страхування, як не застраховані водій і PIP.

Сьогодні більшість політики автострахування реалізується як пакет страхових послуг, що охоплюють страхові виплати власнику автомобіля і третіми особами.

Цивільна відповідальність автовласників (відповідальність за фізичне і майнового збитку третім особам) найпоширеніший вид в США обов’язкового страхування автомобілів. Мінімальний ліміт відповідальності на фізичне ушкодження на одній жертві може складати від 10 000 до 50 000 $, частіше – 15-25 000, по збитку майну – від 5 000 до 25 000 $, в більшості випадків – 10 000 $ У багатьох державах необхідно застрахувати медичні витрати автовласника також.

У рамках страхування PIP базою і стандартною політики мають франшизу. Його розмір може зробити 250, 500, 1 000, 2 000 і 2 500 $. Медичні витрати за франшизу і до 5 000 $ розподіляються між страховиком і страхувальником в наступній пропорції: страховик – 80 відсотків, застрахований – 20 відсотків. Медичні витрати понад 5 000 $ оплачуються страховиком. Таким чином, залежно від розміру франшизи максимальне власне витрати страхової може відповідно 1 200, 1400, 1800, 2600, 3000 $.

Існують дві протилежні моделі відповідаючи на питання про те, хто повинен відшкодувати шкоду в разі інциденту. За даними “приблизна модель”, практикується в Нью-Гемпширі, все має бути “себе”. Тобто не все, що відбувається, всі витрати, пов’язані з відновленням здоров’я або майна, навіть якщо ви в події немає твоєї провини буде нести.

Навпаки, “Діснейленд моделі” зобов’язується відшкодувати шкоду, заподіяну третім особам, винуватців інциденту.

Найвищий дисплей цієї моделі є ідея дати зобов’язані зареєструватися в автомобілях (видавати їх числа) до страхових компаній, які одночасно повинні і застрахувати їх. Зараз силові структури кожного співробітника, що займаються постачанням автомобільних номерів.

Як правило, в США страхування захищає будь-яка особа рульового застрахованого транспортного засобу, за винятком членів сім’ї власника з машини – вони повинні бути зареєстровані в політиці, особливо.

Також можна виключити з страхування і окремих людей.

Існує на ринку в автомобілі страхування і особливого виду страхової тим, у кого немає в автомобілі майна, але в силу якихось причин повинна йти все ж – “. Звана політиками Оператор” Таке страхування в тому числі корисна для тих, хто був позбавлений прав і на їх відновлення має показати страхування.

Загалом, страхування в США відрізняється великою гнучкістю і наявність великого набору страхових продуктів.

Так, відповідальність може бути застрахована як «комбінований ліміт на одного”, і з “Спліт межі.”

Можна застрахувати ІА «страховку від відмови -“. Зіткнення ”

Особливий вид – “всеосяжний”, що крадіжка, пожежа, зіткнення з тваринами та іншими захищає автомобіль від тих ризиків, які не займаються «зіткнення» – наприклад.

Існують також спеціальні види страхування, в рідкісних, але все ж можливих ситуацій:

* Зіткнення з не застраховані водій – “незастрахованих / недострахуватися охоплення»;

* Страховка від упущеної вигоди – “неможливість використання”;

* Страхування кредиту на суму, що перевищує реальну вартість автомобіля – «Кредит / оренди виграш»;

* Необхідність завершальних не як результат недостатності (механічні проблеми, бензину і т.д. – «Буксирування» закінчилася;

* Особисті речі, які знаходяться в машині – “особиста власність”.

З метою стимуляції автострахування в багатьох державах спеціальних заходів на падіння витрат на страхування здійснюються. У деяких випадках падіння рівня нагороди безпосередньо можуть бути запропоновані законом.