Страхування автомобіля в Канаді – 4 Ключі до платити менше на страхування автомобіля

Якщо один з ваших друзів або членів сім’ї отримали кращий автомобіль преміум-класу страхування, ніж ви, це не тому що вони знають когось у промисловості, або ж вони просто пощастило, все, що вони зробили, виконайте наступні 4 простих кроки, щоб нижня премії автострахування:

Коли справа доходить до страхування автомобілів в Канаді, багато хто з нас платять занадто багато. Якщо ви випадково не знаєте, хто має ту ж запис водіння, як ви, але вони платять менше, це не випадковість і не в страхову компанію. Те, що вони, швидше за все, дійсно був використаний цих чотирьох способів отримати більш низьку ціну:

1. зіставлення цін

До кращих часів, дозвольте мені сказати це по-іншому держава, робили покупки! Ми ходимо по магазинах ціни на авто, комп’ютери, одяг, і ці дні, навіть газ, але коли справа доходить до страхування автомобіля ми отримуємо цитата з страхового агента і сказав “ОК” і платити за ставкою, навіть не покупки його!

Існує кілька причин, чому ми робимо це і іншим, і вони є міфами … ось чому ми не магазин

Міф № 1 – немає ніяких причин, щоб робити покупки, тому що коли справа доходить до охоплення немає ніякої різниці між страховими компаніями, всі вони стягують ту ж саму ціну

Міф № 2 – Тарифи торговий для нових водіїв, які не мають страховки або ще ті люди, які були нещасні випадки або квитків.

Ті міфи потрібно видути з води! Якщо вірити їм це обходиться вам гроші!

Якщо записи водіння чистий ви, ймовірно, ще платять шлях до дуже для страхування автомобіля, тому що компанії страхування автомобіля не все той же заряд, вони роблять дуже ціни і в деяких випадках вони сильно відрізняються.

Витратьте час, щоб отримати страхування автомобіля цитати Канаді
2. Франшизи, розглянути питання про підвищення їх …

Франшиза суму позову, що ви платите, і тоді ваша страхова компанія виплачує інші, якщо ви потрапили в аварію. Ми зазвичай беремо нижню франшизи, тому що, звичайно, ми хочемо, щоб платити менше з нашої кишені і мати удар в страхову компанію більше. Добре в теорії, але, звичайно, це не працює таким чином, ми як і раніше платять в більш високу премію. Якщо ви йдете з більш високою франшизи він знижує вашу премію, я маю на увазі, ми не в аваріях щодня чи не так? Так чому б не вибрати платити високу франшизу в цілях економії в довгостроковій перспективі, на наш тариф?

3. Знижка, агов Ви пропонуєте …

Є багато страхових знижок ви можете скористатися, ось ті, попросити:

вік – коли ви натиснете 25 крапель швидкості, можуть бути й інші перерви, а … просто запитайте!

Multi-машина знижка – більше одного автомобіля застраховані в тій же компанії

Багатоканальний знижка – застрахувати автомобіль, будинок, котедж і човен і отримати розрив, якщо він з тією ж компанією

Протиугінні знижка – отримаєте знижки на основі протиугінні пристрої у вас є

Низькі знижки пробіг – ви більш низький ризик, якщо ви не їздите, що багато чого

Професійна знижки – залежно від напрямку роботи ви знаходитесь в ви можете бути одним
Auto Club знижка – CAA або деяких інших автоклубів надаються знижки.

Ключовим моментом тут … Якщо ви не запитаєте, ви не отримаєте!

4. Слідкуйте за кермом, …

Я знаю, я знаю, речі трапляються, коли ви знаходитесь в дорозі. Однак, майте на увазі, що у з’ясуванні страхові тарифи запису водіння є ключовим фактором, страхові компанії використовують. Нещасних випадків вам пощастило взяти участь в яких ваша вина і правил дорожнього руху всіх факторів і залишиться з вами протягом тривалого часу, тому зверніть увагу на те, що ви робите!

Страхування нашому автомобілі є обов’язковим у Канаді, це закон, але, якщо ви будете слідувати чотири

Ми всі повинні оплатити страхування автомобіля в Канаді, такий закон. Тим не менш, ми не повинні платити величезні премії страхування автомобіля, знайдіть час, і використовувати на всі 4 кнопки вище ви можете заощадити на страхування автомобіля в Канаді!