Страхування автомобіля в Америці – типу політик пояснив

Ви зобов’язані купувати страхування автомобіля в більшості штатів Америки, якщо у вас є автомобіль. Як і з будь покупкою, то ви повинні розуміти, перш ніж продукт ви можете купити його. Розуміння типів автомобільних страхових полісів та їх освітлення допоможе вам вирішити, найкраща політика, який відповідає вашим потребам.

Ваше рішення впливає на премії ви платите, а також. Так як кожен водій має кінцевий бюджет страхування автомобіля, важливо знати, який тип політики страхування автомобіля (та охопленням) ви можете отримати з вашим бюджетом.

типу політики

Існують різні види політики в наявності – Засоби індивідуального захисту травми (PIP), відповідальності, незастрахованих охоплення автомобіліста, Underinsured охоплення автомобіліста, зіткнення охоплення та всебічного охоплення.

Засоби індивідуального захисту травми (PIP) є ​​медичне страхування травм, які Ви або інші підтримують в автокатастрофі. PIP платить власні медичні витрати незалежно від того, хто винен. Це обов’язкове страхування для всіх водіїв у “без провини” держав. Це часто називають “без провини” страхування.

PIP складається з 2-х частин – (I) покриття для медичних витрат, пов’язаних як лікарняні рахунки, доктор зборів і платежів за будь-якого необхідного медичного обладнання, і (II) відшкодування витрат на немедичні витрати, такі як втрати у заробітній платі або необхідність залучення когось догляд для вашої родини.

Страхування відповідальності є те, що більшість держав вимагають автолюбителів до покупки. Цей вид автострахування платить іншим за шкоду, який ви несете відповідальність за. Він також платить за юридичну допомогу, якщо ви подали до суду за збиток ви заподіяли. Два види страхування відповідальності покриття тілесне ушкодження, відповідальності та Відповідальності за шкоду власності охоплення.

Покриття незастрахованих автомобілістів компенсує вам за шкоду, заподіяну незастрахованих автомобілістів. Оскільки водій незастрахованих очевидно, не має мінімальне страхування цивільної відповідальності компенсувати вам, ця політика платить за свої збитки замість цього. Це не компенсує незастрахованих водія.

Покриття Underinsured Автомобіліст платить вам за збитки заподіяні водієм, який має недостатній охоплення страхуванням. Ця політика компенсує вам за різниця між його лімітної політики і ваша політика межі – так що ваші політики межа повинен бути вище, ніж його для того, щоб отримати цю вигоду.

Зіткнення освітлення платить вам за збиток, нанесений вашої власній машині, або в результаті вашого власного роблять або вини іншого водія.

Всебічний охоплення платить за шкоду, заподіяну вашому автомобілю, який не є результатом зіткнення, такі, як крадіжки, вандалізм, повінь, пожежа або зламані лобове скло.

виборі політики

Ви вибору політики багато в чому залежить від мінімальну відповідальність своєї держави вимоги про страхування і страхування Вашого автомобіля бюджету. Хоча є сильна тенденція для Вас, щоб заощадити на авто страхування, ви також повинні враховувати вплив, який може призвести до аварії, щоб ваші фінанси. Як водій, ви будете піддаватися такому ризику, якщо ви без адекватного страхування автомобіля в Америці.

З іншого боку, це не коштує для вас, щоб смітити грошима на страхування автомобіля. Тонкий баланс між автомобілем страхових премій і охоплення політики може бути досягнуто шляхом знайшли час, щоб зрозуміти, що ви платите за те, що і для включення або виключення у вашій політиці.