Страхування Каліфорнії домовласників цитати – як платити набагато менше

Хочете більш доступними цінами при збереженні адекватної будинку в Каліфорнії власник страхового покриття? Ви будете показано велику кількість корисних порад в цій статті …
1. Засув замки на всіх дверях на зовнішні допоможе вам залучити дешевший тариф. Вони зроблять його важким для грабіжників, щоб потрапити у ваш будинок. І, як ви знаєте, тим менше ризик крадіжки зі зломом в будинку, більш низькі премії він буде залучати.
2. Опустіть ваш будинок страхування відповідальності поки ви купуєте парасольку замість політики, і ви будете знизити швидкість істотно. Чому це так, дуже рекомендований тому, що вона навіть дає Вам краще покриття за дешевшим тарифом.
Головна покриття відповідальності, щоб обслужити всіх, хто отримують травми на вашу власність. Крім того, якщо в суд виходив з такої травми, він також обслуговує його. Це обслуговує цих межах певного ліміту. Тобто, є сума, вище якої ваш страховик нічого не буде робити.
Тим не менше, політика парасолька страхування, як правило, платять повністю навіть для божевільних позовів, і все це буде коштувати вам всього лише незначна кількість премій.
3. При установці спринклерних ви отримаєте знижку. Зрошувачі дуже корисні в придушенні пожеж та, відповідно зменшує утрату від вогню. Це досить дорого так що ви будете робити так, щоб запитати вашого агента, що ви заощадите, якщо у вас встановлена. Ви можете погасити протягом декількох років самим знижуючи труднощі з оплатою кількість беруть участь у такому проекті.
4. Беручи до уваги, що ніщо не залишається незмінним назавжди, що це розумний крок, щоб переглянути ваші Каліфорнії домовласників страхового поліса від періодично, щоб забезпечити Вам платять ні занадто багато, ні мають недостатній охоплення. Ринкова ціна діамантове кільце може значно зменшилися, і тому необхідно, що ви переглянете охоплення.
Опустіть покриття на той же відсоток, якщо він впав в ціні, і це допоможе вам заощадити при збереженні адекватного охоплення. Але бути проінформовані, що зворотне може також бути випадком, коли вам доведеться купити додаткове освітлення, тому що вона виросла в ціні. Яким би шляхом вона йде, ваших інтересах захищений в заощаджень або підтримка адекватного охоплення.
5. Будинки без пожежних драбин не дуже безпечно, як це могло бути. Чи ваш вони є? Якщо ви говорите “так”, то переконаєтеся, що ваш агент знає про це, як це повинно вам невелику знижку. Навіть з простими мотузкові сходи для верхніх кімнат, ви все ще може отримати деякі знижки. Якщо, з іншого боку, ви не мають пожежну драбину або право числа і виду, ви можливо упустити знижки ви повинні отримати. І не можемо не дізнатися у агента, що ваша страхова компанія вважає стандартної пожежній драбині, тому що дотримання, який забезпечує економію.
6. Ви заощадите багато, якщо у вас є тільки 25-30 хвилин. Відвідайте, отримувати і порівняти котирування страхування житла від обраної страхової котирування сайтів. Найдешевший цитуючи повинен бути ваш вибір легко. Тим не менш, ви повинні вийти за рамки просто найнижчу ціну на краще співвідношення ціна / цінність. Найнижчі ціни не можуть запропонувати краще співвідношення ціна / якість для вас як особистість.