Страховка SSS

Туристична страховка є невід’ємною частиною будь-якої поїздки і те, що не слід залишити в стороні. Скоріше всього, щоб бути мандрівники зазвичай чули про страхування подорожей, але не могли б знати конкретні причини, чому вони повинні страхування подорожей. Це важлива стаття про поширених питань на страхування подорожей. У цій статті також забезпечує зв’язок для подальшого читання про страхування подорожей.

Що таке захист страхування подорожей?

Страхування подорожей є одним з видів страхування, яка охоплює вас фінансові за будь-які втрати або хвороби, які можуть виникнути під час нещасного Вас у Вашій поїздці. Страхування подорожей можна купити за міжнародними або національними (в межах вашої країни) поїздок.

Чому я повинен купувати страховку?

Оскільки туристична страховка захищає вас під час подорожі, це допоможе і забезпечити необхідний захист вам потрібно у виникненні нещасного випадку. Будь-яка людина, мандрівний в будь-якому місці без страхування подорожей буде в небезпечній ситуації, якщо у випадку аварії.

Що таке покриття для страхування подорожей?

Туристична страховка повинна забезпечувати покриття для медичних витрат, транспортування в медичний заклад, а також відшкодувати вам напевно або безповоротного деяких видатків, пов’язаних з поїздкою перерваний, і фінансові втрати коштів.

Скільки коштує страхування подорожей?

Скільки вартість вашого страхування подорожей буде, залежить від вашої страхової компанії-провайдера і їхньої політики. Вартість страхування подорожей зазвичай становитиме до 12 відсотків від вартості вашого відпустки / поїздки.

Чи є страхування подорожей дійсно важливо і скільки людей насправді платять за їх претензії?
Страхування подорожей рекомендується, там, як правило, близько 10% людей, які подавати позови. Іноді деякі мандрівники роблять взяли надмірно дорогою поїздкою, що їм доведеться платити з власних коштів, якщо вони не купили страхування подорожей.

Що таке медичне страхування догляду?

Коли є випадок хвороби чи серйозної травми, медичне транспортування до відповідного медичного закладу, і лікування будуть покриті. Ви також повинні мати покриття, якщо вона вважає необхідними, щоб повернути вас додому.

Лі страхування подорожей поїздки кришку бізнесу?

Це залежатиме від страхової компанії. Більшість страхових компаній забезпечить страхування подорожей для ділової поїздки, але покриття може бути окремим від стандартного покриття.

Як довго страхування подорожей забезпечити покриття для мене?

Ви часто можете придбати туристичну страховку починаючи від усього лише два тижні, до одного року. Різні страхові компанії можуть розрізнятися з їх обслуговуванням охоплення.

Коли найкращий час, щоб купити охоплення страхування подорожей?

Кращий час для покупки страхування подорожей якомога швидше, перш ніж іти у Вашій поїздці або на відпочинку. Ви хочете, щоб ваш страхування подорожей активних протягом всієї вашої поїздки.

Що станеться, якщо мої гроші буде втрачено чи вкрадено?

Якщо ви не можете отримати дорожні чеки замін багато страхових компаній надають послуги, де турагент може організувати трансфер грошей або дорожніх чеків для вас отримати. Вам доведеться Запитати про це вашим постачальником страхування подорожей.