Страховка мотоцикла – Яке покриття потрібно

Володіння мотоцикла може бути дуже весело, але коли приходить час для страхування, я бачу, багато хто з тих же людей губляться, який тип мотоцикла покриття вони дійсно потрібні. Отже, що ж потрібно, щоб шукати в страховий поліс мотоцикл? Ось декілька простих порад, які допоможуть.

захистити себе і пасажирів

Страхування відповідальності – Природно, страхування відповідальності є обов’язковим, щоб допомогти в захисті інших у випадку, якщо ви вважає, що з вини в закритій аварії. Поговоріть з вашим страховим агентом про кількість страхуванні відповідальності вам потрібно.

Гість Пасажирські страхуванні відповідальності – Це покриття забезпечує захист тілесних ушкоджень будь-якому пасажиру, що ви можете мати на мотоциклі ви повинні бути винен в закритій аварії.

Медичні платежі – Це покриття забезпечує платежі за розумне лікування для вас або іншого постраждалого в разі аварії.

Незастрахованих / Underinsured Автомобіліст – Цей захист буде покриває пошкодження, викликані тих водіїв, які не несуть ніякої страхування взагалі, або не носять досить, щоб заплатити за шкоду.

захисту вашого мотоцикла

Collision – Платить за ремонт або заміну Вашого мотоцикла в разі аварії покриті. Як правило, ви будете використовувати це покриття, якщо ви знаходитесь у вині, але в інших випадках вона може бути використана, навіть якщо ти не винен, і іншої страхової компанії не поспішає врегулювати претензію. Як тільки вони це зроблять, ваша страхова компанія відшкодує вам назад ваші франшизи.

Всеосяжному – Це покриття мотоцикла Страховка оплачує покриті збитки від пошкоджень, викликаних небезпекою, крім зіткнення. Як правило, це включає в себе пожежа, крадіжка, вандалізм, ураганів та інших покриті причин. Поговоріть зі своїм агентом для отримання повного списку критих причин.

Додаткове обладнання Покриття – Ви доданий деякі додаткові опції вашого мотоцикла? Вам може знадобитися, щоб це покриття додані в політиці. Вона охоплює втрати для обладнання, яке не було включено в якості стандартного обладнання чи устаткування, яка не була постійною, встановленої виробником. Це важливий охоплення розглянути питання про включення.

Буксирування – Цей варіант передбачає відшкодування буксирування до політики меж у випадку вашого мотоцикла ламається.

Прокат Відшкодування – У випадку непокритий збиток, якщо у вас також є комп і зіткнення освітлення на вашій політиці, ви можете мати Транспорт оренда той час як ваш мотоцикл знаходиться в ремонті. Ви зможете орендувати автомобіль, і ця політика буде відшкодувати ваші витрати до політики обмеження.

інші знижки

Кілька Мотоцикли – Багато страховиків мотоцикл буде пропонувати многотактових знижку, якщо у вас є більше одного мотоцикла на тій же політики. Ця знижка може дійсно скласти з плином часу, тому переконайтеся, що компанія пропонує цей охоплення, якщо це відноситься до вас.

Мотоцикл безпеки Курс Знижка – Це ще один знижку ви можете мати право на, якщо ви пройшли курс безпеки мотоциклів. Як правило, знижка поширюється на строк до 3 років після сертифікації. Знову ж, поговорити зі своїм агентом про це охоплення.