Страховий поліс є одним з видів азартних ігор тактика Нед Фландерс, щоб здійснити подорож

Дійсно, план страхування можна порівняти з азартними іграми – але тільки в дуже абстрактному сенсі.

У ці дні ми досліджуємо стратегії Нед Фландерс для подорожей і відпочинку Системи туристичного страхового поліса … і чому для більшості, його ар-Diddly-аргументи просто не витримують!

Тактика Нед Фландерс страхових полісів

Насправді, школа думки, яка говорить, що страхове покриття може бути різновид азартної гри набагато старше, ніж Нед Фландерс (ультра-релігійного сусіда по Simpsons). Незважаючи на це, поп-культурі посилання до віри Неда дуже ймовірно, 1-й раз, що досить багато з нас всередині Заходу зіткнулися з поняттям.

В епізоді Сімпсонів з 1996 року ураган Neddy, ураган хітів Спрінгфілд, але тільки руйнує будинки Фландрії. Коли Мардж запитує про страхування, Мод говорить, що Нед не вірю в це – він вважав одним з видів азартних ігор.

Сенс цього в тому, що якщо ви берете страхування житла, страхування охоплення відпустку, і так далі, то ви фактично зробивши ставку з організацією страхового покриття, що конкретна подія не відбудеться (руйнування вашої власності, захворіти Хоча вам трапиться бути за кордоном, і так далі). Фірма страховий поліс парі, що цього не станеться.

різниця між страховою та азартні ігри

Ідея, що страхове покриття, як азартні ігри, здається, немає нічого, набагато більше, ніж вправа в логіці скручування, коли ви подивіться на причини страхового покриття в порівнянні до причини азартних ігор. Люди купувати страхові поліси в основному через:

Вони хочуть пом’якшити фінансові втрати всередині випадку, якщо щось (досить малоймовірно) відбувається. У подорож страхування, це було б ризик отримання хворих або поранених стає, будучи жертвою злочину, або мають матеріально-технічні труднощі, які пов’язані з економічною скорочення.

Люди азартні ігри в основному через:

Вони бажають, щоб виграти великий обсяг коштів, не працюючи для нього (можливо, причина того, що релігії звичайно заперечують проти неї).

Що таке ризиковий договір?

Ризиковий договір часто набагато більш точну назву для цього типу угоди, які мають покриття страхового представляє. Його визначення “договір, у якому виконання однієї або обох сторін у залежність від конкретної події.

Ці контракти може означати великий ‘WIN’ для однієї партії, і зниження для іншого. З нинішніх умовах страхування не менше, перемога і обтиску зазвичай багато набагато більш рівномірно, що бачив, що в азартних іграх.

Отже, яка мета страхового покриття?

Відпустка страхування, а також страхування політики в цілому, дає основні соціальні служби. Якщо особи не було вибору, окрім як взяти на себе небезпеку володіння проживання, наявність власного автомобіля, при цьому відповідальності за свої закордонні медичні витрати, і так далі, вони можуть жодною мірою з будь-яким вище заходів.

Подивіться на це в той час як Австралія соціалізовані охорони здоров’я, практично кожен інша країна в світі не … і медичних рахунків може розтягнутися на кілька десятків тисяч досить швидко. Не маючи крихітні рахунок подорожей страховий поліс, неймовірно багато чоловіків і жінок залишили б їх рідній країні. У нас було б фракції від розуміння інших культур, мов і релігій, які роблять нашу планету настільки багаті наші дні.