Страховий захист для осіб, армія збільшилася

Продовження краще покриття страхування життя для свого обличчя, індійська армія збільшилася група армій Фонд страхування (AGIF) на Rs. 10 рупій і РТС. 5 рупій за свої 35 000 офіцерів і більше одного мільйона Jawans відповідно.

“Уряд прийняв рішення про збільшення AGIF покриття для солдатів в армії. За новою схемою, офіцери б скористатися охоплення 40 рупій рупій, у той час як те ж саме було збільшено до Rs. 20 рупій за Jawans “, представники Міністерства оборони сказав PTI.

Преміум сума, що виплачується солдатів також був збільшений, отже.

Тепер Jawans доведеться заплатити мінімум рупій. 2000 рік, а раніше вони платили між РТС. 600 рупій. 1000.

Для офіцерів, така ж кількість було збільшено з Rs. 2000 рупій. 4000.

“Це мінімальне Утримання із зарплати солдатів і після шостої солдатів комісію платити сприяють ще більш добровільно”, йдеться в повідомленні.

Рішення, яке набуде чинності з 1 квітня був на розгляді в міністерстві протягом досить довгого часу.

Раніше, офіцери були забезпечені страховий пакет рупій. 30 рупій, а також персоналу Нижче офіцерські звання (PBORs), вона була РТС. 15 рупій.

“Ця політика була прийнята на розгляд Міністерства та його відповідний департамент для розгляду та армії згадав кілька важливих моментів, підвищити ліміти”, повідомили чиновники.

У той час як операції проти повстанців у штаті Джамму і Кашмір і Північно-Східному регіоні завжди була одним з основних завдань для армії, її роль під час катастроф і стихійних лих по всій країні, ще більше збільшити навантаження на своїх чоловіків.

“Солдати відповідав у важкопрохідній місцевості та в інших місцях повинні вірити, що організація піклується про основних потреб його сім’ї.

«Крім того, є проблеми зростання цін і відповідають вимогам хорошої освіти та охорони здоров’я для старих батьків. Вона займає багато стресу і навіть змушує його працювати краще “, повідомили чиновники.

За ці роки, ряд нових заходів грошово-кредитної були ініційовані індійської армії для забезпечення кращого життя і можливості для членів сімей своїх солдатів.

Акцент був зроблений головним чином на забезпечення хорошої освіти для дітей та повторного працевлаштування солдата у разі інвалідності під час дії.

Різні варіанти були зроблені доступними для дітей з військового минулого.

Поряд з утворенням кредитів, солдати отримують належної підтримки від армії добробуту Корпус у формі стипендій, плату за навчання та вища технічна освіта в рамках освітніх установ, що знаходяться в армії.

“Існують положення для покриття плати за навчання і витрати на книги для дітей проводить курси підвищення кваліфікації.

“Значна кількість проводиться армії в забезпеченні цих заходів. Це дуже важливо для організації, щоб піклуватися про членів сім’ї спеціально батьків і дітей, щоб він міг виконувати свої завдання добре “, повідомили чиновники.